1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Ünlü analist 4 kripto para için dip seviyeleri açıkladı: Bitcoin, Ethereum …

Ünlü analist 4 kripto para için dip seviyeleri açıkladı: Bitcoin, Ethereum …

Ünlü analist 4 kripto para için dip seviyeleri açıkladı: Bitcoin, Ethereum …
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

‏ Popüler bir kripto para analisti, 4 kripto paranın bu dip seviyelerden sonra trendi tersine çevirerek boğa koşusu başlatacağını iddia ediyor.

4 kripto para için bu seviyelere dikkat!

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) ile birlikte 4 kripto paranın hangi seviyelerde dibi bulacağını ve boğa trendine geçeceğini açıkladı. Analiste göre Bitcoin, Ethereum, Solana ve Cardano dip seviyeleri gördü ve artık buradan yükselişe geçecek.

İlgili – Güncel Bitcoin (BTC) teknik analizi, destek ve direnç seviyeleri

Ünlü analist 4 kripto para için dip seviyeleri açıkladı: Bitcoin, Ethereum …

Twitterda Capo olarak bilinen kripto analisti, 232.000 takipçisine Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) için potansiyel dip seviyeleri verdi.

“Potansiyel dipler:

Bitcoin: 40.000$

Ethereum: 3.000$

ADA: 1,02$

SOL: 125$”

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2021- 2025

Analist ilk olarak, Bitcoin için potansiyel hedefleri verdi. Şöyle ki; Capo 9 Ocak’ta BTC fiyatı için, keskin bir şekilde sıçramadan ve tekrar 50.000 dolar seviyesine ulaşmadan önce 40.000 doların altına düştüğü bir senaryo bekliyordu.

Nitekim, söylediği gibi Bitcoin dün (10 Ocak) 40.000 doların altını görerek, 39.600 dolar civarında dip yaptı. Ve ardından, kayda değer bir toparlanma dalgası başlattı.

“Dip oluşumu için böyle bir şey bekliyorum.

Mavi çizgi 40.000$”

Capo’ya göre, Bitcoin için mevcut fiyat aralığı, 2022’de yatırımcılar için harika bir alım fırsatı sunuyor.

“40.000-45.000 dolar arasında alım yapacağım. Bu aralık, yılın en iyi satın alma fırsatlarından birini sunuyor.

Ancak 40.000 doların altındaki konsolidasyon, bu senaryomu geçersiz kılacak..”

Ayrca ünlü analist 6 Ocak’ta, akıllı sözleşme tokeni ADA’nın yatay destek alanından sıçramasını beklediğini söylemişti. Analist, ADA’nın mevcut fiyatların altına düşmeye devam edeceğini ve trend dönüşünden önce 1,00 dolar aralığına yaklaşacağını düşünüyordu.

İlgili: Güncel Cardano teknik analizi: İşte ADA fiyatında trendin yönünü belirleyecek kritik seviye!

“ADA desteği kırıyor ve doğrudan satın alma bölgesine gidiyor.”

Kripto traderinin Cardano analizi olumsuz gibi görünse de uzun vadeli tahmini birçok kripto paradan daha fazla yükseliş potansiyeline işaret ediyor.

Bu arada geçtiğimiz ay Capo, ADA’nın mevcut fiyatlardan %600’lük bir ralli göreceğine işaret eden bir tahmin paylaştı. ADA 1.00$ seviyesini koruyabilirse, o zaman bu piyasa döngüsünde 10$’lık bir fiyatın makul bir hedef olduğunu söyledi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.