1. Anasayfa
 2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
 3. Analistten 4 kripto para için büyük uyarı: Bitcoin, DOGE…

Analistten 4 kripto para için büyük uyarı: Bitcoin, DOGE…

Analistten 4 kripto para için büyük uyarı: Bitcoin, DOGE…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti Bitcoin ve DOGE dahil olmak üzere 4 kripto para için yatırımcılarına kritik uyarıda bulundu.

4 kripto para için düşüş uyarısı: Bitcoin Doge, MATIC, HT

Son zamanlarda Bitcoin ve altcoinler hakkında isabetli tahminleri ile takipçi toplamaya devam eden bir kripto analisti, ilk olarak Dogecoin (DOGE) ve Polygon (MATIC) sahiplerine hitap ediyor.

Sosyal medyada Capo olarak bilinen analist, Twitter’da takipçilerine, en büyük meme tokeni DOGE’nin 0.15 dolarlık desteği dirence çevirdikten sonra, değerinin yaklaşık %90’ını kaybedeceğini söylüyor.

Aynı zamanda bir önceki büyük piyasa çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden analist, 0,01 dolar olarak belirlediği hedefe ulaşana kadar, DOGE’nin uzun vadeli bir desteğe sahip olmadığını gösteren bir grafik paylaştı.

 

Analistten 4 kripto para için büyük uyarı: Bitcoin, DOGE...

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, DOGE gün içinde yaklaşık %5 düşüşle 0.08545 dolardan işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir:

 

Kripto stratejisti ayrıca, blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’un fiyat hareketini de inceliyor. Capo’ya göre, MATIC muhtemelen 1.24$’daki dirence dokunduktan sonra %68.75’lik bir çöküşe hazırlanıyor.

Capo, MATIC için de 0,30 dolara düşene kadar uzun vadeli bir desteğe sahip olmadığını gösteren bir grafik paylaştı.

doge Analistten 4 kripto para için büyük uyarı: Bitcoin, DOGE...

 

(Yazımız yayına hazırlanırken, MATIC son 24 saatte %7’nin üzerinde bir düşüşle 0.89$’dan işlem görüyor.)

Yatırımcının radarındaki bir diğer coin ise, popüler kripto borsası Huobi’nin hizmet tokeni olan Huobi Token (HT). Capo’ya göre, HT’nin grafiği, çapraz desteğinin altına düştükten ve 10 dolarlık yatay desteği dirence dönüştürdükten sonra düşüş eğilimi gösteriyor.

“HT grafiği çirkin görünüyor.”

Analist grafiğe bakarak, HT’nin 0,88 dolara düşeceğini tahmin ediyor.

(Yazımızın yayına hazırlandığı sırada HT, son 24 saatlik yaklaşık %4 düşüşle 4,90$ değerinde.)

Genel olarak kripto piyasaları hakkında da yorum yapan Capo, altcoinleri ortalama olarak değerlerinin %40 ila %50’sini kaybedeceği acımasız bir kapitülasyon (teslimiyet) aşaması beklediğini söylüyor. Ayrıca Bitcoin (BTC)’i ise başka bir düşüşün daha beklediğini söylüyor.

“14.000$ düşündüğünüzden daha yakın.”

  (Bitcoin, yazımızın yayınlandığı sırada 16.762 dolardan işlem görüyor.)

   

  İlginizi çekebilir:

  JPMorgan’dan kritik çöküş sonrası yeni Bitcoin tahmini!

  BitMEX kurucusundan FTX krizi üzerine: Bitcoin için tehlike büyük!

  Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.