1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. “Bu 3 kripto para ekosistemde büyük bir dönüşüm gerçekleştirecek!”

“Bu 3 kripto para ekosistemde büyük bir dönüşüm gerçekleştirecek!”

“Bu 3 kripto para ekosistemde büyük bir dönüşüm gerçekleştirecek!”
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Polygon (MATIC) ve Ethereum’a rakip birkaç kripto paranın, ekosistemde büyük bir dönüşüm gerçekleştirmenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

“Bu kripto para paralar, büyük bir şeyin kilidini açmanın eşiğinde!”

Youtube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde Real Vision CEO’su Raoul Pal, Solana (SOL), Polygon ve Avalanche (AVAX)’ın sektörde kendi nişlerini oluşturarak, kriptoların benimsenmesinde çok önemli bir rol oynadıklarını ifade etti. Ayrıca Solana (SOL)’nın, Big Tech şirketleriyle anlaşmalar yaptığınıdan ve kendi perakende mağazasını açtığından bahsetti. 

 

"Bu 3 kripto para ekosistemde büyük bir dönüşüm gerçekleştirecek!"

 

İlginizi çekebilir:

 

Ünlü analist’e göre SOL, bunları yaparak, fiyat açısından zorlu bir dönem geçirmesine rağmen, kendisine avantaj sağlıyor:

“Solana ile yakından ilgileniyorum. Çünkü takımın fevkalade işler başardığını düşünüyorum. Yaptıkları şey bir tüketici zinciri oluşturmak.

Şimdi, bu konuya karşı çıkan pek çok kişi var. FTX çöküşünden feci etkilendi. %95 düştü, ama bence artık güvenli. Çünkü hepsi satmak zorunda kaldı. Bu yüzden artık perakende yatırımcılar tarafından benimsenen ve Meta, Google ve diğer Big Tech şirketleri ile anlaşmalar yapan bir zinciriniz var. 

Discord ile de bir anlaşma yaptılar ve daha fazlasını bekliyorum. Bence nasıl bir yere sahip olduklarını gerçekten anladılar. Manhattan’da Solana ürünleri satan bir mağazaya sahip olmak harika. Ve cep telefonu.. Kim bilir daha neler gelecek? Ama bence çok büyük bir şeyin kilidini açıyorlar.”

 

 

Pal, Polygon ve Avalanche’ı da Solana ile aynı kategoriye dahil ediyor. Ve bunların da gerçek dünyada kullanılan varlık tokenizasyonuna odaklanarak, dijital varlık görünümünü değiştirmenin eşiğinde olduklarını söylüyor.

“Bence Polygon ekibi de büyük bir şeyin kilidini açıyor… ve başka bir süper hızlı zincir daha. Gerçekten ilginç. Ve Solana’nın büyük bir rakibi olan Avalanche’tan John Wu, gerçek dünya varlıkları gibi başka şeylere odaklanıyor. ‘Mülkiyeti nasıl tokenize ederiz’i araştırıyor?’

Gelmekte olan başka bir trend daha var. Ama biraz zaman alacak. Ortadan çekilmesi gereken çok sayıda aracı ve üstesinden gelinmesi gereken çok sayıda yasal prosedür var ama bunların hepsi olacak.”

Avalanche yazımızı yayına hazırlarken, CoinMarketCap verilerine göre 11.87 dolardan işlem görüyor. MATIC 0.802 dolardan ve SOL ise 12.32 dolardan işlem görüyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.