1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 2022’de yükselirse bunlar yükselir dedirten, 4 altcoin

2022’de yükselirse bunlar yükselir dedirten, 4 altcoin

2022’de yükselirse bunlar yükselir dedirten, 4 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası düşüş trendinde ancak 2022 yılı sonuna kadar yeni bir yükseliş hamlesi yaşanabilir. İşte kripto piyasasında en büyük yükseliş potansiyeline sahip 4 coini.

2022’de yükselecek 4 altcoin, biri oldukça sürpriz

1. Avalanche (AVAX)

Avalanche AVAX coin 2021’de %3000 büyüdü artış gösterdi. Avalanche piyasadaki “Ethereum katili” olarak nitelendirilen akıllı kontrakt blockchainlerden biri.

Avalanche üzerinde şu anda 176 farklı proje çalışıyor. DeFi Llama verilerine göre blockchain üzerinde kilitli varlık değeri 10 milyar doları geçiyor.

Canlı AVAX fiyatı: $ 16.83

İlgili: Avalanche AVAX teknik analiz yorum, fiyat tahmini

Analist, Ethereum rakibi coinde neden boğa koşusu beklediğini açıkladı!

2. Polygon (MATIC)

Polygon, Ethereum için Layer 2 toplayıcısı. Polygon Ehtereum’u Layer 2 çözümleriyle birleştirerek ağı daha ucuz ve daha hızlı hale getiriyor.

Pek çok Ethereum projesi Polygon kullanarak, Ethereum üzerinde daha sağlıklı işlem görebiliyorlar. Polygon kullanan projeler arasında, Uniswap, Sandbox ve Decentraland en önde gelenler.

Polygon MATIC teknik analizi.

3. Enjin (ENJ)

Enjin, NFT tokeni ve NFT çok popüler. Enjin, kullanıcıların NFT yapıp, saklayabileceği ve alıp satabileceği bir platform.

Oldukça sadık bir kitleye sahip Enjin’in önündeki en büyük engel NFT modasının sönmesi olabilir. Ancak yakın bir gelecekte böyle bir senaryonun olması oldukça zor görünüyor.

İlgili: Enjin coin nedir? ENJ geleceği nasıl?

 

4. Cardano (ADA)

altcoin 2022'de yükselirse bunlar yükselir dedirten, 4 altcoin

Cardano, kripto dünyasını adeta ikiye bölen bir platform. Cardano oldukça yavaş gelişiyor. Güncellemelerini uzun yıllara yayıyor.

Cardano, akıllı sözleşme kabiliyetine henüz geçtiğimiz Eylül ayında ulaştı. Piyasanın çok büyük beklentisi vardı ancak beklenen olmadı.

Bununla birlikte Cardano şimdiden 100 farklı projeye ev sahipliği yapıyor. Cardano gerçek dünyada karşılığı olan ender projelerden biri.

2022 yılı Cardano için, özellikle akıllı sözleşme platformlarının performanslarına bağlı olarak oldukça hareketli geçebilir.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.350064

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

İlgili: Güncel Cardano haber gündem ve son dakika gelişmeleri

ilgili: Cardano ADA coin güncel teknik analizi

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: