2022’de izlenmesi gereken 5 oyun tokeni

En iyi 5 blockchain oyunu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain oyun dünyası 2021’de yükselişe geçti. Bunun başlıca sebeplerinden biri oyna kazan oyunları popüler olması. Bu alandaki teknolojinin gelişmesi ile 2022 yılında izlenmesi gereken 5 oyun tokeninden bahsedelim.


2022’de izlenmesi gereken 5 oyun tokeni

Oyna kazan konseptine Axie Infinity (AXS) öncülük etti. AXS son bir yılda yüzde 17,000 oranında değer kazandı. Çünkü milyonlarca kullanıcıya sahip bir platfporm. Şimdi de 2022 yılı için umut vadeden oyun tokenlerine bakalım.

1. Gala Games (GALA)

Gala Games’in fiyatı Kasım 2021’de yeni tüm zamanların en yüksek değerini görmüştü. Hem de sadece birkaç ay içinde yüzde 550 oranında yükseldikten sonra. Şimdi ise düşmesine rağmen son altı aylık döneminde yüzde 100 kazançlı görünüyor.

İlgili – Gala nedir ve geleceği nasıl? Güncel Gala token haber ve gelişmeleri

2. Star Atlas (ATLAS)

Sanal gerçekliğe odaklanan metaverse tokenleri ile oyun tokenleri ayrı. Ancak bazıları her iki alanda da var. Bunlardan biri de Star Atlas (ATLAS). Hem oyun hem de metaverse tokeni. Solana (SOL) ağı üzerine kurulan Star Atlas, oyun içi çift token kullanıyor. Bunlar ATLAS ve POLIS.

İlgili – 2022’de potansiyeli olan 1 doların altındaki 5 metaverse coini

3. Yield Guild Games (YGG)

Axie Infinity gibi oyunlar bazen 600 dolarlara varan başlangıç sermayeleri istiyor. Bazı oyun loncaları da oyunculara istedikleri nesleneleri ödünç verme hizmeri sunuyor. Yield Guild Games (YGG) de bunlardan biri.

Blockchain oyunlarının yükselişi - Skyweaver ve oyunun NFT’leri

4. Immutable X (IMX)

Immutable X, NFT tabanlı bir katman 2 çözümü ve Ethereum üzerinde çalışıyor. NFT oluşturmak için sıfır gaz ücreti vaat eden projelerden biri. Oyun alanı için önemli bir özellik.


İlgili – Immutable X (IMX) nedir ve geleceği nasıl? Güncel IMX token haber ve gelişmeleri

5. Enjin (ENJ)

Enjin de NFT ile ilgili bir platform. NFT oluşturmak, satmak ve almak için işlemleri kolay yapıyor.

İlgili – Enjin coin nedir? ENJ coin gelecek vadediyor mu?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
2022’de izlenmesi gereken 5 oyun tokeni
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.