fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Piyasadaki durağanlığa rağmen Immutable X (IMX token) boğa koşusunda!
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasadaki durağanlığa rağmen Immutable X (IMX token) boğa koşusunda!

Piyasadaki durağanlığa rağmen Immutable X (IMX token) boğa koşusunda!
0

Kasım 2021’de piyasaya sürülen Immutable X kısa sürede CoinMarketCap’te top 100’e girmeyi başardı. Immutable X platformunun kripto parası IMX token nedir ve gelecek vadediyor mu?


Immutable X (IMX) nedir ve geleceği nasıl? Güncel IMX token haber ve gelişmeleri

CoinMarketCap’te 5 Kasım’dan beri işlem gören Immutable X platformunun kripto parası IMX token, kripto para piyasalarındaki durağanlığa rağmen dikkat çeken bir performans sergiliyor.

IMX token yazının kaleme alındığı saatte 8.84 dolardan işlem görüyor. Bu rakam IMX token’ın gördüğü en yüksek rakam. Belki ilerleyen saatlerde IMX fiyatlarında yeni ATH’lere (tüm zamanların rekoruna) şahit olacağız.

Aşağıdaki grafikte IMX token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Immutable X (IMX) nedir ve geleceği nasıl? Güncel IMX token haber ve gelişmeleri

IMX verileri tam olarak oturmamış olabilir ama CoinMarketCap’e göre anlık istatistikler şu şekilde:

Toplam IMX arzı: 2,000,000,000

Piyasada işlem göre IMX miktarı: 188,160,768

Toplam Piyasa Değeri: 1.65 milyar dolar

CoinMarketCap sıralaması: 81’inci

Immutable X nedir?

Immutable X non-fungible tokens (NFT) için çift katman çözüm önerisi sunan Ethereum tabanlı bir platformdur. Yüksek ölçeklendirme kapasitesine sahip olan platform sıfır gaz ücreti iddiası ile operasyonlarını yönetiyor.

IMX token’ı da bir ERC 20 token’ları arasında zikredebiliriz.

IMX token’lar staking getirileri için kullanılabilir, transfer işlemlerinde kullanılabilir ve platform için oy hakkı verir.

Proje Sidney Üniversitesi mezunu yazılımcı James Ferguson tarafından kuruldu. Ferguson çeşitli şirketler için yazılım hizmetleri sundu. Kariyerine Silikon vadisinde devam eden  Ferguson, 2015 yılından beri Ethereum ekosistemi içerisinde çeşitli yazılımsal faaliyetler yürütüyor.

Kaynak

İlgili!

Türk kökenli ünlü sanatçı Refik Anadol’dan kripto çıkartması!

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.