1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Altcoin Altcoin Teknik Analiz Dash İstikrarlı Bir Şekilde Değerleniyor
koinmedya_brave

Dash İstikrarlı Bir Şekilde Değerleniyor

Dash İstikrarlı Bir Şekilde Değerleniyor
0
fairspin_koinmedya

Neden Dash’ı Seçmelisiniz?

– HIZLI

Masternode ağının gücünden yararlanarak InstantX adı verilen yenilikçi bir teknolojiye güç katıyor. Para gönderirken kullanıcılar, cüzdanlarında “Use InstantX” kutusunu seçebilir ve işlemler dört saniye içinde tamamen gönderilecek ve geri dönüşü olmayacaktır.

– GÜVENLİK

Ödemelerinizdeki ve anonimleştirme işlemlerinizdeki eksiksiz güvenlik için gelişmiş şifreleme ve güvenilir bir protokolü bulunmaktadır.

– GLOBAL

En yakınına para gönderiyormuş gibi dünyanın her yerinde aynı düşük ücret ve aynı hızda para gönderebilirsiniz!

– DÜŞÜK – ÜCRETLER

Çoğu işlem yalnızca göndermek için birkaç kuruşa mal olur; bu, Western Union, PayPal veya Moneygram gibi hizmetlerden çok daha ucuzdur.

– DASH BEDELİ KARTI NEDİR?

SpectroCoin , Bitcoin ön ödemeli kartlar sunar; bu kartlar, dünyanın herhangi bir yerinde veya mağazalarda sıradan bir ödeme kartı olarak kullanılabilir .SpectroCoin VISA Banka Kartı anında finanse edilmektedir, bu nedenle önceden Bitcoins alışverişi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Kart, dolar (USD), euro (EUR) veya pound (GBP) cinsinden olabilir.

İstediğiniz her yerde ödeme yapın. MasterCard veya VISA’nın kabul edildiği her yerde SpectroCoin bitcoin bankamatik kartı kabul edilir. Nakit çekme, online siteler ve fiziksel mağazalar için otomatik ATM’leri (ATM’ler) içerir. Bu Bitcoin bankamatik kartı, PayPal’a veya başka bir çevrimiçi cüzdana da bağlanabilir.

Sanal ve fiziksel bit eşlem bankamatik kartları mevcuttur. Sanal bit kartları anında yayınlanır ve bit eşiklerini herhangi bir yerde çevrimiçi harcamak için kullanılabilir. Fiziksel kartları 1-4 hafta içerisinde teslim edilir ve yaralanmalarını fiziksel ve çevrimiçi herhangi bir yere harcamak için kullanılabilir.

Anında yükleme. Bitcoin bankamatik kartı, SpectroCoin cüzdanından derhal yüklenebilir.

Doğrulama gerekmiyor. İşlemi basitleştirmek için derhal doğrulama işlemini tamamlamak zorunda değilsiniz. Bununla birlikte, daha yüksek borç kartı limitlerinden yararlanmak için, hesabınızı doğrulamanız gerekir.

Birden fazla para birimi olan kartlar mevcuttur. USD (dolar), EUR (euro) ve GBP (pound) kartlar verilir.

Birden fazla dijital para birimi olan bu bankamatik kartı, Bitcoin, DASH ve daha birçok dijital para birimiyle finanse edilebilir .

SpectroCoin bitcoin banka kartı tutucuları için düşük ücretler garanti edilir. Dolar, euro veya pound cinsinden bankamatik kartı sırasıyla 9 USD / 8 EUR / 6 GBP tutarında. Ayrıca yükleme ücreti de yoktur .

Doğrulanmış kart sahipleri için bitcoin bankamatik kartına sınırsız ömür boyu para çekme ve depozitolar. Diğer sınırlar da yüksektir.

– P2P AĞI

Bittorrent gibi, Dash de tamamen merkezi olmayan peer-to-peer (P2P) bir ağdır. Bu nedenle, bir bankaya veya başka bir merkezi hizmete güvenmek zorunda değilsiniz. İşlemdeki her şey sizinle diğer taraf arasında kalır.

DASH Madencilik Nedir?

Dash iş kanıtı için X11 adlı özel bir algoritma kullanıyor. X11, Dash tarafından sunulan yeniliklerden biridir ve piyasaya sunulduğundan beri cryptocurrency topluluğunda yaygın bir şekilde benimsenmiştir.

X11’in özellikleri, ASIC’lerin en azından kısa vadede onu keşfetmek için geliştirilmesi olasılığını düşük tutuyor.

InstantX nedir?

InstantX, “anlık işlemler” anlamına gelir ve işlemlerin yalnızca dört saniye içinde tam olarak onaylanmasına olanak tanıyan bir teknolojidir. InstantX, ağ üzerinde bir hareket oluşturulduğunda “kilit” üretmek için Dash ağının ikinci katmanını (Masternodes) kullanır. Bu işlemde yer alan DASH kilitlidir ve iki katına harcanamaz; Ağ kilitli DASH’ı tekrar geçirme girişimlerini reddedecektir.

Web sitesi

Www.dash.org

 

 

koinmedya_brave
tags:
0
0
0