Yükselen DApp projeleri: AvalancheFomo nedir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avalanche ağı yeni bir merkezsiz uygulamanın lansmanına hazırlanıyor. AvalancheFomo nedir ve bu yeni proje neler sunuyor. Bugün piyasaya sürülecek AvalancheFomo ile ilgili ayrıntılar.


Yükselen DApp projeleri: AvalancheFomo nedir?

Son 3 yılda kripto para piyasası DApp ya da merkezsiz uygulamaları çok konuştu. Kısaca açıklayacak olursak, DApp’ler merkezsiz ağlar üzerinde çalışan blockchain tabanlı uygulamalar olarak tanımlanabilir.

Daha ayrıntılı bakınız: Merkezsiz uygulama (DApp) nedir?

AvalancheFomo projesi nedir?

Son zamanlarda ROI DApp projeleri yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bu tür DApp projeleri yatırımcılara, yatırımları üzerinden getiri sözü veriyor. Kullanıcılar ise istedikleri zaman akıllı sözleşme üzerinden paralarını çekebilir. AvalancheFomo projesi de ROI Dapp türü projelerden.

AvalancheFomo, Avalanche ağı üzerinde kurulan bir hibrit ROI DApp projesi. Projenin arkasındaki geliştiricilerin, Avalanche ağını tercih etmelerinin birkaç sebebi var. Geniş bir kitlesi, ucuz işlem ücretleri ve olgunlaşmış yatırımcıları olması. ROI Dapp’ler genelde yüksek riskli bir yatırım. Avalanche’ın desteklediği bir ağın seçilmesi ise yatırımcıların yararına olacak.

Bu projenin temel amacı, yatırımcıların mevcut ekonomik krizin yarattığı engeller olmadan finansal ve zaman özgürlüğü elde etmelerini sağlamak. AvalancheFomo, ayı kripto para piyasasında piyasaya adım atarak, dünyanın en çok aranan ROI Dapp’lerinden biri olmak için iyi bir konumda.

AvalancheFomo sözleşmeleri 21 Mart 2022 tarihinde çalışmaya başlıyor.

İlgili – Avalanche (AVAX) nedir, geleceği nasıl? Güncel AVAX haberleri ve gelişmeler


AvalancheFomo’nun özellikleri

  • Yatırımlar için bir üst limit yok. Bundan dolayı yatırımcılar 0.1 AVAX üzerinde istedikleri bir miktarı yatırabilir.
  • Çekimler için yüzde 5-10 arasında bir ücret alınıyor. Bu ücret daha sonra projenin sürdürülebilir olması için yenide projeye yatırılıyor.
  • Yatırımcılar 14 günden 28 güne kadar olan yatırımlarına yüzde 112 ile yüzde 564.8 oranında getiri elde edebilir (günlük yüzde 8 – yüzde 20 arasında).
  • Yatırımcılar çekim yapmadığı her gün için “tutma bonusu” elde ediyor. Bu da daha fazla kazanma fırsatı demek.
  • Tutma bonusu günlük yüzde 0.1’den maksimum yüzde 1.5’e kadar.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Yükselen DApp projeleri: AvalancheFomo nedir?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.