Loading...
btc
BTC
1.09%
Bitcoin
58.522,97 USDT
eth
ETH
0.38%
Ethereum
3.145,80 USDT
bch
BCH
0.57%
Bitcoin Cash
370,79 USDT
xrp
XRP
9.24%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
0.53%
Litecoin
69,62 USDT
bnb
BNB
-0.78%
Binance Coin
529,63 USDT
sol
SOL
0.06%
Solana
139,54 USDT
avax
AVAX
-0.86%
Avalanche
25,74 USDT
ada
ADA
1.93%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
1.49%
Poladot
6,19 USDT
doge
DOGE
1.7%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
3.28%
Shiba Inu
0,00 USDT
 1. Haberler
 2. İnceleme
 3. Son zamanların en talep gören DEFI projesi Certik onaylı Mocktail’de son saatler

Son zamanların en talep gören DEFI projesi Certik onaylı Mocktail’de son saatler

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir süredir büyük patlama yapan DEFI projeleri sadece kripto para severlerin değil dünyanın geleneksel finans kurumları ve figürlerinin de dikkatini çekmeye başladı. Bu trend içinde sürekli birbirinin kopyası projeler çıkarken bazı girişimciler de kripto labaratuvarına bir yenilik getirerek sektörün gelişmesine öncülük ediyorlar. Bu yazımızda son dönemde ortaya çıkan DEFI projeleri arasında en yüksek potansiyel barındırdığı düşünülen bir projeyi ele alacağız; Mocktail Finance.

mocktail finance Son zamanların en talep gören DEFI projesi Certik onaylı Mocktail'de son saatler

Mocktail Finance

Mocktail Token MOK, MocktailSwap’in ilk yarı değiştirilebilir tokenidir. Mocktail Finance, Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde çok stratejili getiri optimizasyonunu düşük ücret ve düşük kayma oranı birleştiren ve aynı zamanda maksimum getiri için kasa birleştirme, borç verme ve getiri oluşturma yoluyla fon birleştirme imkanı sağlayan bir AMM protokolüdür.

Mocktail finance sıradan bir fork platformu ötesinde sektörde bazı ilkleri gerçekleştirmenin yanında sektörde en fazla öne çıkan bir çok özelliği daha baştan sağlamayı taahhüt ediyor. Mocktail Finance arayüz, kullanıcı deneyimi, çok yönlü fonsiyonlar ve güvenlik unsurları itibariyle yayında olan bir çok projenin de ötesinde profesyonel bir görüntü çiziyor.

mocktail finance Son zamanların en talep gören DEFI projesi Certik onaylı Mocktail'de son saatler
https://mocktailswap.finance/nftmarketplace/

Projede bir çok DEFI platformunda bulunan fonksiyonlar hazır ve mevcut olarak geliyor. Tüm fonksiyonları buradan görebilirsiniz; https://mocktailswap.finance/nftmarketplace/

 • Swapping
 • Farming
 • Staking
 • Likidite
 • IFO platformu
 • NFT pazaryeri

Dünyada bir ilk; SFT

Binance akıllı zinciri (BSC) ağında çalışacak olan Mocktail Finance dünyada ilk defa ERC 1155 standardında Semi-Fungible Token (Yarı-değiştirilebilir token) (SFT) ‘nı BSC’de hayata geçiriyor.

ERC1155, Binance Smart Chain’de yeni bir Ethereum token standardı ve Mocktail Finance’ta yeni bir Merkeziyetsiz Uygulama türü olarak sunuluyor. ERC-1155 standardı, tek bir akıllı sözleşmenin neredeyse sınırsız sayıda tokeni yönetmesini sağlıyor, teknik olarak açıklamak gerekirse 2²⁵⁶ tokenın 2²⁵⁶ token kopyası ihtiva etmesinden bahsediyoruz.

Ek olarak, her token yarı değiştirilebilir bir formatta. Yani her biri yalnızca bir adrese sahip olabilen ERC-721 değiştirilemez token’ların (NFT’ler) aksine.

Yarı fungible şu anlama geliyor:

 • Her bir token türü birden fazla adrese ait olabilir
 • Bir adres, her tokenın birden çok kopyasına sahip olabilir.

 

mocktail finance Son zamanların en talep gören DEFI projesi Certik onaylı Mocktail'de son saatler

Yüksek güvenlik önceliği

Proje özellikle kullanıcı güveninin önemini farketmiş olmalı ki daha proje hayata geçmeden bu konuda adım atmış. Sektörün önde gelen güvenlik sertifikalarından biri olan CertiK başvurusunu yapan Mocktail’in kod ve proje güvenirliliği konusunda CertiK’in incelemesi sonrasında güvenlik onayı almış durumda. https://www.certik.org/projects/mocktailswap

 

 

 

 

 

Güçlü Pazarlama Planı

mocktail finance Son zamanların en talep gören DEFI projesi Certik onaylı Mocktail'de son saatler
Mocktail Finance Bounty Programı

Mocktail sadece yenilikleri ve çok fonksiyonlu platform projesi ile değil aynı zamanda çok güçlü pazarlama planı ile de öne çıkıyor.

Özellikle bounty programlarının zenginliğinin projenin hızlanmasında ve token değerinin artmasında etkili olması muhtemel.

Projenin bounty programı incelendiğinde programın büyük bir ustalıkla hazırlandığı ve hemen herkesin ücretsiz token kazanabileceği şekilde tasarlandığı görülüyor.

Tüm teşvik ve bounty programını buradan inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

mocktail finance Son zamanların en talep gören DEFI projesi Certik onaylı Mocktail'de son saatlerYüksek talep

Mocktail finance projesi daha ilk andan itibaren DEFI konusunda ve yeni çıkan projeler konusunda ilgili olan kitlenin dikkatini çekmişti. Özellikle dışa yansıyan kaliteli ve ince tasarım ve geliştirme becerisi mevcut DEFI projelerinin çok ötesinde bir kaliteyi temsil ediyor. 
Bu dikkat çekici kalite de projenin yüksek talep görmesine neden olmuş görünüyor. Proje tokenı MOCK daha şimdiden 6500’in üzerinden cüzdana girmiş görünüyor ki bu yeni başlayan henüz platformu açık olmayan bir proje için oldukça iyi bir başarı.
Son saatlerine girdiğimiz Mocktail Finance projesi platformun açılması sonrasında ciddi bir fiyat artışı yaşama ihtimali taşıyor.
Mokctail token cüzdanlarını görmek için buraya tıkla. 

Bu sayfada yer alan bilgiler tamamen kişisel görüşler olup her hangi bir şekilde yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Lütfen her hangi bir yatırım kararı almadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapınız ve imkanınız varsa bir yatırım danışmanına danışınız.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.