1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Elon Musk bir twit attı Doge coini zıplattı! %12

Elon Musk bir twit attı Doge coini zıplattı! %12

Elon Musk bir twit attı Doge coini zıplattı! %12
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk Dogecoin için çalışmaya devam ediyor. Musk geçtiğimiz günlerde Doge coin ile ilgili twit atmış ve fiyatın önemli ölçüde yükselmesini sağlamıştı. Bugün yine yaptı yapacağını. Doge coini ima eden bir twit daha attı. Böylece Elon Musk’ın Dogeye katkısı %12 gibi bir orana ulaştı.


Elon Musk’ın köpeği:DOGE

Bu ayın başlarında beyniyle bir video oyunu oynayan maymunla dünyayı şaşkına çeviren milyarder Elon Musk, neredeyse bir ay süren aradan sonra bir kez daha Dogecoin hakkında tweet attı ve atar atmaz da Doge yerinden yine zıpladı. Geçen ay attığı twitle Doge’yi aya gönderen Musk, şu günlerde Doge coinin fiyatı düşmeye başlayınca yeniden harekete geçti.

Emojilerin yer aldığı bir dizi şifreli tweetin ardından Musk, İspanyol ressam ve heykeltıraş Joan Miró’nun bir tablosundan söz ederek aynı zamanda en sevdiği Doge coine de atıfta bulunmuş oldu.
Tablonun adı ” Dog Barking at the Moon” (Ayda havlayan Köpek) Elon Musk ismi değiştirip ” Doge Barking at the Moon” olarak bahsedince olanlar oldu.
DOGE, Musk’ın Binance borsasındaki gündelik tweet’inden bu yana neredeyse yüzde 12 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine çok yaklaştı.


Geçen ay, kripto para tüccarı Andrei Badoiu, Elon Musk her tweet attığında otomatik olarak Bitcoin satın alan bir bot geliştirdi.
Milyarder, herhangi bir Twitter sözüyle kripto para birimlerinin fiyatlarını kolayca değiştiriyor ve kripto para piyasasını etkiliyor. Doge coin bir aydır elde ettiği bu seviye için Elon Musk’a ne kadar minnetdar olsa az.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: