Nihat Hatipoğlu’ndan Bitcoin ve kripto paralar hakkında ŞOK açıklama

nihat hatipoğlu bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Nihat Hatipoğlu’dan Bitcoin ve kripto paralar hakkında önemli açıklamalar geldi. Nihat Hatipoğlu’na göre Bitcoin ve kripto paralar caiz mi?


Nihat Hatipoğlu’ndan Bitcoin ve kripto paralar hakkında açıklama

Diyanet 2017 yılında yayınladığı fetvada Bitcoin ve kripto paraların caiz olmadığı konusunda açıklama yapmıştı. Ancak Nihat Hatipoğlu’ndan gelen güncel açıklamalarda Hatipoğlu; kripto paralar caizdir ya da haramdır diyemiyorum ifadelerinde bulundu.

Diyanet İşleri Başkanlı tarafından yapılan Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki değerlendirmeye aşağıdaki haber linkinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen Bkz: Bitcoin caiz mi? T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı açıklaması

Nihat Hatipoğlu’na bir televizyon kanalında yönetilen soruya Hatipoğlu “haramdır demiyorum” cevabını verdi.

Ancak Hatipoğlu, Bitcoin ve kripto paralar konusunda yatırım yapmak isteyen kişiye “uzak durmanızdan yanayım ama haramdır da demiyorum” cevabını verdi. Aşağıdaki Youtube videosunda Nihat Hatipoğlu ile şahıs arasındaki diyaloğu görüyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=-4Ko3-ZSeUw

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Nihat Hatipoğlu’ndan Bitcoin ve kripto paralar hakkında ŞOK açıklama
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.