Stellar XLM yol haritası

stellar ( xlm)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Stellar XLM ayın başından bu yana oldukça dikkat çekici bir ilerleme kaydetti. Peki bu durum devam eder mi yoksa aşağı mı yönelir? XLM’de son durum nedir?


Stellar XLM ne yöne doğru gider?

Stellar XLM hareketini etkileyen en belirgin olay Grayscale’in geçen ay 5,566,271 XLM satın alması oldu. XLM’nin ana trendi ise piyasa ile uyumlu olarak zaten yukarı yönlü. Bu gidişle eğer fiyat 0.70 doların üzerine çıkarsa bir sonraki hedefi 0.75 ve hatta 0.80 olabilir.

İlgili:Grayscale yönünü farklı kripto paralara çevirdi!

Stellar XLM, 2021 yılının başından bu yana 0,12 dolardan 0,68 doların üzerine çıktı ve şu anki fiyat 0,62.56 dolar civarında. Ana trendi yukarı yönlü olan XLM eğer bu şekilde yükselmeye devam ederse Nisan ayının en iyi performans gösterenlerinden biri olabilir.

 Temel analiz: Grayscale geçen ay 5.566.271 XLM satın aldı

Stellar XLM, Ocak ayının başından beri patlama yapıyor. Bir düzeltme olmasına rağmen satın alma bölgesinde işlem görmeye devam ediyor. Stellar, ödeme sistemlerini, insanları ve bankaları birbirine bağlama misyonunu istlenmiş, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak faaliyet gösteren bir proje.

Stellar xlm Stellar XLM yol haritası

Kullanıcılardan ağ üzerinde işlem yapmak için ücret alınmıyor ve Stellar’ın Bitcoin’e göre birçok avantajı olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Stellar işlemleri, çok düşük maliyetlerle saniyeler içinde onaylanırken, Bitcoin işlem onayları daha yüksek işlem maliyetleriyle çok daha fazla zaman alabiliyor.

Stellar, Lumens ( XLM) olarak bilinen kripto para birimine sahip, likiditesi son birkaç hafta içinde önemli ölçüde arttı. Nisan ayında bu nedenle büyük bir üripriz yapabilir ve şu anki fiyatının çok üstüne çıkabilir. Bu arada varlık yönetimi firması Grayscale’in geçtiğimiz ay içinde yaklaşık 3,5 milyon dolar değerinde 5.566.271 XLM satın aldığını tekrar belirtelim.

Kurumsal yatırımcılar Stellar’a ilgi gösterince, fiyatı da o denli güçlü tepki verdi. Grayscale bir satın alma çılgınlığına girip de bu sınır ötesi misyonlu kriptoya yüklenince, fiyata yukarı yönlü baskı yapmış oldu.


 Teknik analiz: Stellar (XLM), devam eden boğa piyasasında daha da ilerleyebilir

Stellar (XLM) için kurumsal talep üstel bir oranda artıyor gibi. Nisan ayının başından bu yana XLM’nin piyasa değeri % 60’ın üzerinde arttı.

 Stellar (XLM), devam eden boğa piyasasında şu anda içinde bulunduğu seviyenin üzerine çıkabilir ve eğer fiyat 0,70 doların üzerine çıkarsa, bir sonraki fiyat hedefi yaklaşık 0,75 dolar veya hatta 0,80 dolar bile olabilir. Stellar’ın ticaret hacmi yüksek ve gittikçe de yükseliyor. O nedenle şimdilik trendin tersine dönme riski yok.

 Öte yandan, fiyat 0,50 doların altına düşerse, bu kesin bir “satış” sinyali olur ve 0,40 dolar destek seviyesine doğru yolumuz açılır.

Stellar XLM kripto para piyasasına girdiğinden bu yana dikkatleri üzerine çeken ve emin adımlarla sakin bir şekilde hedefine ilerleyen bir proje. Şu an piyasanın boğa piyasası olması ve kurumsal yatırımcılardan ilgi görmesi XLM’ye de fayda sağlıyor ve sağlamaya devam edecek gibi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Stellar XLM yol haritası
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.