1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto uzmanından yıl sonu kripto para tahminleri: Ethereum, Solana, Terra

Kripto uzmanından yıl sonu kripto para tahminleri: Ethereum, Solana, Terra

Kripto uzmanından yıl sonu kripto para tahminleri: Ethereum, Solana, Terra
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto uzmanı Raoul Pal, yıl sonu kripto para tahminlerini açıkladı. Pal, mevcut döngüde Ethereum’un en büyük rakiplerinden çok büyük artışlar bekliyor.

Raoul Pal’dan dikkat çeken yıl sonu kripto para tahminleri

Ünlü kripto uzmanı Raoul Pal, yıl sonu kripto para tahminlerini açıkladı. Real Vision CEO’su, mevcut döngüde Ethereum’un en büyük rakiplerinden büyük artışlar bekliyor.

Raoul Pal, son röportajında özellikle Ethereum (ETH), Solana ve Terra (LUNA) hakkında konuştu. Ve bu iki kripto paranın Ethereum’dan daha iyi performans kaydetmeye hazırlandığını iddia etti.

Kripto uzmanından yıl sonu kripto para tahminleri: Ethereum, Solana, Terra

Eski Goldman Sachs yöneticisi, InvestAnswers ile yaptığı yeni bir röportajda, portföyünün %82’sinin Ethereum’da olmasına rağmen, akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Terra’nın (LUNA), mevcut döngüde ETH’den daha iyi performanslar göstereceğini öne sürdü.

“Öyleyse neden bütün paramı bu iki coine yatırmadım? Çünkü bu konuda kuşkularım yok değil; çünkü ağ etkileri yeterince belirgin değil. Bu nedenle, daha küçük bir pay ayırmam gerekiyor.

Bununla birlikte, ETH’de yükselişin duracağını düşünmüyorum. Önümüzdeki 10 yıl içinde tüm kriptolar 100 kat artacak. Böylece birçok farklı paraya yönelebilir ve yine para kazanabilirsiniz.”

İlgili: Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Ayrıca Pal, ETH’nin önümüzdeki haftalarda iki kattan fazla artış kaydedeceğini tahmin ediyor. Ve bu tahmin de en büyük altcoinin 2021’i yaklaşık 15.000$’dan kapatacağına işaret ediyor.

Dahası ünlü kripto uzmanı, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto olan ETH’nin, en geç mart ayına kadar 20.000 dolara ve yaza kadar da 40.000 dolara kadar yükselebileceğini belirtiyor.

Ayrıca Pal, kripto piyasalarında yıl sonuna doğru büyük fiyat artışları; sonrasında ise satışlar gerçekleşeceğini tahmin ediyor ve böylece yatırımcıların kafalarının karışacağını düşünüyor.

“Muhtemelen ocak başında veya aralık sonunda satışlar görmeye başlayacağız. Çünkü insanlar bir şeyler bekliyorlar. Ancak bekledikleri şey gerçekleşmeyecek. Çünkü bence ocak, şubat, mart aylarında satış duvarından başka bir şey olmayacak.”

Bu arada geçtiğimiz haftalarda, yaşanan büyük düşüşe rağmen Pal, yayınladığı bir fraktal analizine dayanarak Ethereum fiyatının dört katına çıkabileceğini ve 2021 sonuna kadar %100 ila %300 arasında artış göreceğini iddia etmişti.

İlgili: Raoul Pal’dan müthiş benzerliğe işaret eden 2021 yıl sonu Ethereum tahmini! 

Bu arada en büyük ikinci kripto para, son bir haftada %11’den fazla değer kazanarak, 4.700 doların üzerine çıktı.

Son 24 saat içinde %7’den fazla artış kaydeden SOL, 228$’dan işlem görürken; bir diğer Ethereum rakibi olan LUNA ise son bir haftada %63’lük bir artışla 62 dolara yükseldi.

Kaynak