1. Home
  2. Koin Haberleri
  3. Ethereum Haberleri
  4. Raoul Pal’dan müthiş benzerliğe işaret eden 2021 yıl sonu Ethereum tahmini!

Raoul Pal’dan müthiş benzerliğe işaret eden 2021 yıl sonu Ethereum tahmini!

Raoul Pal’dan müthiş benzerliğe işaret eden 2021 yıl sonu Ethereum tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Eski bir Goldman Sachs yöneticisi olan ünlü kripto uzmanı Raoul Pal, dikkat çeken bir fraktal ile birlikte 2021 yıl sonu Ethereum tahminini paylaştı.

Kripto uzmanından çarpıcı 2021 yıl sonu Ethereum tahmini

Ünlü kripto uzmanı Raoul Pal, Ethereum’un yıl sonuna kadar nasıl bir performans göstereceğini açıkladı.

Real Vision kurucusu Raoul Pal, yeni yayınladığı bir fraktal analizine dayanarak, Ethereum (ETH) fiyatının dört katına çıkabileceğini iddia ediyor

Raoul Pal'dan müthiş benzerliğe işaret eden 2021 yıl sonu Ethereum tahmini!

İlgili: Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Raoul Pal, ethereum fiyatının 2021 sonuna kadar %100 ila %300 arasında artış göreceğine inanıyor!

Yakın tarihli bir Twitter gönderisinde, Real Vision kurucusu, Ethereum fiyatının yıl sonuna kadar %300’e varan bir yükseliş kaydedebileceğini söyledi.

Pal’in tahmini, Ethereum’un, 2017’nin sonlarında Bitcoin’in yaptığı boğa koşusunu tekrarladığını gösteren bir fraktal paternine dayanıyor. 

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Ethereum için daha yüksek fiyatların mümkün olduğuna inanıyor, ancak hiçbir şeyin kesin olmadığının da altını çiziyor.

Nitekim kripto piyasasında, bir sonraki fiyat hareketinin yönünü bilmek herkesin hayalidir. Ancak gerçekte hiçkimse her hareketi asla öngöremez.

Çünkü piyasanın Newton ya da Einstein fiziği gibi kesin kuralları yoktur ve kripto piyasasının hareketleri determinist değildir. Genel itibari ile fraktal yapıdadır ve bu fraktal yapılar periyodik aralıklarla kendini belli oranlarda tekrarlama eğilimi gösterir.

Bununla birlikte, kripto piyasasında fraktallar, tam olarak aynı şekilde tekrarlanmak zorunda değil elbette. Bunun yerine, traderlerin öncekine göre nasıl davranabileceklerini ortaya çıkarma eğilimi gösterirler.

Esasen, eski hedge fonu yöneticiside yukarıda bahsedilen fraktalın ETH fiyatında yaşanan son düzeltmeyi doğru bir şekilde öngördüğü gerçeğine işaret ediyor.

Pal’ın 2021 yıl sonu Ethereum tahminine geri dönecek olursak; Ethereum şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden %14,53 oranında değer kaybetmiş olsa da Pal, en büyük altcoinin yakında ralli moduna döneceğine inanıyor.

Bu arada eylül ayında yine Pal, Ethereum için müthiş bir tahminle karşımıza çıkmış ve en büyük alcoinin Mart 2022’ye kadar 20.000 dolara ulaşacağını tahmin etmişti.

 Ayrıca ekim ayı itibariyle portföyünün %70’inin ETH olduğunu ve Bitcoin’in ise, kripto varlık portföyünde %5’lik küçük bir paya sahip olduğunu açıklamıştı.

Kaynak