1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum fiyatındaki düşüşe rağmen muhteşem haber

Ethereum fiyatındaki düşüşe rağmen muhteşem haber

Ethereum fiyatındaki düşüşe rağmen muhteşem haber
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum (ETH) fiyatı kısa süre önce kaydettiği yeni zirveden sonra düşüyor. Ancak buna rağmen on-chain veriler, ETH için muhteşem sayılabilecek bir gelişmeye işaret ediyor.


Ethereum fiyatındaki düşüşe rağmen bu veriler muhteşem

Dünyanın en büyük ikinci kripto parası Ethereum (ETH), geçen hafta 4,800 doların üzerinde kaydettiği tüm zamanların en yüksek değerinden (ATH) sonra yaklaşık yüzde 15 düzeltme yaptı. ETH fiyatı düşüyor. Ancak öyle görünüyor ki Ethereum balinaları buldukları coinleri silip süpürüyor.

ETH balinalarının adreslerinde ilginç bir hareketlilik yaşanıyor. Kripto para borsası olmayan en büyük 10 balina adres büyümeye devam ediyor. Diğer yandan en çok ETH’ye sahip kripto borsa hesapları ise eriyor.

İlgili – Ethereum (ETH) nedir, nereden, nasıl satın alınır ve geleceği nasıl?

On-chain veri sağlayıcısı Santiment şöyle diyor:

“En büyük borsa dışı Ethereum adresleri daha da büyümeye devam ediyor. Diğer yandan ilk 10 borsa adresleri ise küçülüyor. Borsa dışı balina adreslerinin borsa balina adreslerindeki ETH’ye oranı şu an 5.16x ile rekor düzeyde. Bu muhteşem bir işaret.”

Ethereum fiyatındaki düşüşe rağmen muhteşem haber

Kaynak: Santiment

İlgili – Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Ethereum (ETH) fiyatında yıl sonunda yüzde 300 ralli beklentisi

Koruma fonu Goldman Sachs’in yöneticisi ve şimdi de kripto meraklısı olan Raoul Pal, Ethereum için ultra boğa. 2021 yılının bitmesine 6 hafta kaldı. Raoul Pal da bu sürede ETH fiyatının yüzde 300’lük önemli bir ralli yapmasını bekliyor.

Raoul Pal (@RaoulGMI) şöyle diyor:

“2017’de BTC’ye karşı ETH’nin bu ürkütücü tablosunu çeşitli şekillerde gösteriyorum. Bu benim Bloomberg’deki sunumum… hatta bu satışı gün ve fiyat olarak bildim. Sonra ne oldu? %300 ralli. Yarından itibaren (yaklaşık olarak).”

Pal, bahsettiği bu senaryonun mükemmel bir şekilde işlemesini beklemiyor. Ancak yine de bahsettiği Ethereum rallisinin yüzde 100’den yüzde 300 arasında olacağından emin konuşuyor. Ralli için ise yıl sonu diyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: