1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Milyarder yatırımcı bu kripto paralara dikkat çekti!

Milyarder yatırımcı bu kripto paralara dikkat çekti!

Milyarder yatırımcı bu kripto paralara dikkat çekti!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Milyarder yatırımcı Chamath Palihapitiya, katıldığı oturumda değerine inandığı kripto paraları paylaştı. Detaylar haberimizde.

Milyarder yatırımcı bu kripto paralara dikkat çekti!

Social Capital’in CEO’su, milyarder yatırımcı Chamath Palihapitiya, The All-In Podcast’in yeni bir bölümünde yatırımcılar için tavsiyelerde bulundu. Palihapitiya, dünyanın önde gelen iş insanları Elon Musk ve Jeff Bezos’un portföylerinde yaptıklarına dikkat edilmesi gerektiğini savundu.

“Borsamız tüm zamanların en yüksek seviyelerinde, kripto paramız tüm zamanların en yüksek seviyelerinde, sanat piyasalarımız tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Enflasyon 30 yılın zirvesinde. 25 yılın en yüksek seviyesinde 10 yıllık başa başlarımız var. Geçen hafta [Kongre’de] onayladığımız bir puanlık tuhaf trilyonlarca dolarımız var ve hala 1,8 trilyon dolarlık başka bir teşvik üzerinde çalışıyoruz. Elon Musk ve Jeff Bezos, sadece bu yıl toplam 11 milyar dolardan fazla hisse sattılar. Dünyanın en zeki insanları, size asla satmayacaklarını söyledikleri temel varlıklarını şimdi satıyorlarsa ve olaylarla ilgili konumunuzu yeniden gözden geçirmiyorsanız ya onlardan çok daha akıllısınız ya da gerçekten, gerçekten pervasızsınız.”

Palihapitiya, kripto paralar ile igili yaptığı değerlendirmede ise Bitcoin ve Ethereum’u merkeze koydu. Ünlü CEO, Bitcoin’i altına Ethereum’un ise gümüşe benzetti. Solana’nın ise daha fazla geliştirilebileceğine dikkat çekti.

“Bitcoin altındır, Ethereum gümüş olma eğiliminde gibi görünüyor. Solana, üstüne inşa edilebilecek gerçek geliştirici ekosistemlerinin ilki olabilir.”

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Palihapitiya, Helium’a (HNT) ve Render Token’a (RNDR) ilişkinde açıklamalarda bulundu ve bu iki altcoinin geleceği olduğuna vurdu yaptı. Ünlü CEO, bir kripto paranın mutlak değerini anlamanın yolunun projelerinin potansiyelini anlamaktan geçtiğini vurguluyor. HNT ve RNDR’nin geliştirici potansiyellerine dikkat çekiyor.

İlgili: Helium (HNT) nedir, geleceği nasıl?

Helium, Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 43,98 dolardan, Render Token ise 4,70 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.