Loading...
btc
BTC
0.32%
Bitcoin
66.255,62 USDT
eth
ETH
2.57%
Ethereum
3.571,30 USDT
bch
BCH
1.74%
Bitcoin Cash
430,22 USDT
xrp
XRP
3.84%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
2.04%
Litecoin
79,19 USDT
bnb
BNB
1.01%
Binance Coin
609,38 USDT
sol
SOL
1.63%
Solana
145,38 USDT
avax
AVAX
-0.89%
Avalanche
30,02 USDT
ada
ADA
0.57%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
1.03%
Poladot
6,23 USDT
doge
DOGE
1.32%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
2.44%
Shiba Inu
0,00 USDT

Milyarder yatırımcı bu kripto paralara dikkat çekti!

bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Milyarder yatırımcı Chamath Palihapitiya, katıldığı oturumda değerine inandığı kripto paraları paylaştı. Detaylar haberimizde.

Milyarder yatırımcı bu kripto paralara dikkat çekti!

Social Capital’in CEO’su, milyarder yatırımcı Chamath Palihapitiya, The All-In Podcast’in yeni bir bölümünde yatırımcılar için tavsiyelerde bulundu. Palihapitiya, dünyanın önde gelen iş insanları Elon Musk ve Jeff Bezos’un portföylerinde yaptıklarına dikkat edilmesi gerektiğini savundu.

“Borsamız tüm zamanların en yüksek seviyelerinde, kripto paramız tüm zamanların en yüksek seviyelerinde, sanat piyasalarımız tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. Enflasyon 30 yılın zirvesinde. 25 yılın en yüksek seviyesinde 10 yıllık başa başlarımız var. Geçen hafta [Kongre’de] onayladığımız bir puanlık tuhaf trilyonlarca dolarımız var ve hala 1,8 trilyon dolarlık başka bir teşvik üzerinde çalışıyoruz. Elon Musk ve Jeff Bezos, sadece bu yıl toplam 11 milyar dolardan fazla hisse sattılar. Dünyanın en zeki insanları, size asla satmayacaklarını söyledikleri temel varlıklarını şimdi satıyorlarsa ve olaylarla ilgili konumunuzu yeniden gözden geçirmiyorsanız ya onlardan çok daha akıllısınız ya da gerçekten, gerçekten pervasızsınız.”

Palihapitiya, kripto paralar ile igili yaptığı değerlendirmede ise Bitcoin ve Ethereum’u merkeze koydu. Ünlü CEO, Bitcoin’i altına Ethereum’un ise gümüşe benzetti. Solana’nın ise daha fazla geliştirilebileceğine dikkat çekti.

“Bitcoin altındır, Ethereum gümüş olma eğiliminde gibi görünüyor. Solana, üstüne inşa edilebilecek gerçek geliştirici ekosistemlerinin ilki olabilir.”

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Palihapitiya, Helium’a (HNT) ve Render Token’a (RNDR) ilişkinde açıklamalarda bulundu ve bu iki altcoinin geleceği olduğuna vurdu yaptı. Ünlü CEO, bir kripto paranın mutlak değerini anlamanın yolunun projelerinin potansiyelini anlamaktan geçtiğini vurguluyor. HNT ve RNDR’nin geliştirici potansiyellerine dikkat çekiyor.

İlgili: Helium (HNT) nedir, geleceği nasıl?

Helium, Coinmarketcap verilerine göre yazının kaleme alındığı anlarda 43,98 dolardan, Render Token ise 4,70 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.