1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. XRP sahiplerine Flare airdrop ile ilgili önemli gelişme

XRP sahiplerine Flare airdrop ile ilgili önemli gelişme

XRP sahiplerine Flare airdrop ile ilgili önemli gelişme
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP) sahiplerine yapılacak Flare airdrop ile ilgili projenin üst düzey isminden önemli bir açıklama var. Merakla beklenen Flare airdrop ne zaman olacak?


XRP sahiplerine Flare airdrop ile ilgili önemli gelişme

XRP (XRP/USD) sahiplerine Flare’in çok merakla beklenen airdrop’ı birkaç defa ertelenmişti. Şimdi Flare Networks CEO’su ve kurucu ortağı Hugo Philion, bekleyişte olan herkes için önemli bir gelişmeyi duyurdu.

Philion’a göre Flare en büyük borsalara ulaşarak token dağıtımı ile ilgili ayrıntıları kesinleştiriyor. Philion Twitter üzerinden şöyle diyor:

“FLR nerde diyen soranlar için yeni duyuru. Songbird’ü güncelliyoruz ve Mart 2022’den önce yapılacak. Flare’in başlatılması için son olarak 2 protokol daha gerekli. Bundan sonra artık Flare’in başlamasına hazır olacağız. Flare’in başlamasına ilişkin tam yol haritası ise önümüzdeki haftalarda açıklanacak.”

Ripple davası ile ilgili gelişme üzerinde XRP fiyatında yüzde 15 yükseliş

İşte Ripple SEC davasının sonuçlanacağı tarih!

Bu arada Ripple – SEC davası ile ilgili birkaç gelişme üzerine XRP tokenin son 24 saat işlem hacmi fırladı. Hem de yüzde 100’den fazla. Brad Garlinghouse ise Ripple’ın davayı kazanacağını vaat ediyor.

Bölge Yargıcı Analisa Torres, kısa süre önce üç önemli belgenin davaya dahil edilmesi ile ilgili karar verdi. Bütün bunlar XRP coine pozitif etki ediyor. Önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler ile davanın daha da ileri taşınması bekleniyor.

İlgili – XRP fiyatında yükseliş daha yeni başladı: Ripple teknik analizi

Flare airdrop ile ilgili

Flare Network’ün yerel tokeni Spark, ağa kullanım getirecek şekilde tasalandı. Bunu ise veri sağlama ve varlıkları teminat altına alma ve yönetim ve spam önleme yoluyla gerçekleştirecek. Toplam 100 milyar Spark token olacak. Bunlardan 45 milyar token ise XRP sahiplerine dağıtılacak.

Airdrop Aralık 2020’de duyurulsa da şimdiye kadar birkaç defa ertelendi.

İlgili – Güncel Ripple fiyat tahminleri 2022-2025

Kaynak

Etiketler: