Loading...
btc
BTC
1.05%
Bitcoin
67.359,20 USDT
eth
ETH
0.57%
Ethereum
3.523,82 USDT
bch
BCH
1.63%
Bitcoin Cash
397,66 USDT
xrp
XRP
3.76%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.15%
Litecoin
73,51 USDT
bnb
BNB
0.54%
Binance Coin
596,59 USDT
sol
SOL
2.73%
Solana
173,74 USDT
avax
AVAX
2.23%
Avalanche
28,79 USDT
ada
ADA
-0.34%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.09%
Poladot
6,34 USDT
doge
DOGE
7.55%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
2.47%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Vitalik Buterin, 2023 için 3 büyük kripto fırsatını açıkladı

Vitalik Buterin, 2023 için 3 büyük kripto fırsatını açıkladı

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum kurucularından Vitalik Buterin, 2023 yılı için kripto sektörünün önündeki 3 büyük fırsatı açıkladı. Sektörün ünlü ismi ve geliştiricisinin açıklamasına ve dikkat çektiği konulara bakalım.


Vitalik Buterin, 2023 için 3 büyük kripto fırsatını açıkladı

Ethereum kurucu ortaklarından Vitalik Buterin, kripto ile ilgili henüz gerçekleşmeyen “3 büyük fırsat” dediği olayları açıkladı. Bunlar şöyle: cüzdanların kitlesel benimsenmesi, enflasyona dayanıklı stabil coinler ve Ethereum destekli web site girişleri.

Buterin, Bankless’in sahiplerinden biri olan David Hoffman ile röportaj sırasında 2023 yılı için kripto sektör beklentilerini patlaştı. Hoffman röportaj sırasında özellikle merkezsiz uygulamalar için benimsenme dalgasının bittiği yönündeki endişeleri sordu. Ona göre burada geliştiriciler için daha az fırsat var.

İlgili – Ethereum fiyatında yeni yükselişin önündeki kritik seviye: Güncel ETH teknik analizi

Buterin ise burada hala çok büyük geliştirme fırsatları olduğunu belirtiyor. Ona göre özellikle cüzdan altyapısı daha fazla geliştirilmeli. Çünkü kriptonun sıradan kullanıcılar için kullanımı daha kolay hale getirilmeli. Böylece milyarlarca kullanıcı daha bu sektöre gelecek.

Ethereum kurucusu şöyle diyor:

“Eğer bir milyar kullanıcının kullanabileceği bir cüzdan yapabilirseniz bir kripto için büyük bir fırsat olacak.”

Ethereum teknik analizi, Ethereum Dolar (ETH/USD) paritesi ve Ethereum fiyat grafiği

İlgili – Binance de FTX gibi çöker mi? İşte, yeni veriler

Buterin, sektör için ikinci büyük fırsatın, hiper enflasyona dayanıklı ve global olarak erişilebilir bir stabil coinin çıkarılması olacağını söylüyor. Hem on chain hem de geniş bir makro ekonomik düzlemde kabul gören böyle bir coin sektör için devrim niteliğinde olacak diyor.

“ABD doları hiper enflasyonu da dahil olmak üzere her şeye gerçekten dayanabilecek bir stablecoin yapabilirseniz, bu aynı zamanda bu durumdan zorluk çeken herkes için bir cankurtaran olabilir. Bu da sektör için yeni bir büyük fırsat demektir.”

Her şeye rağmen, Buterin böyle bir coini çıkarmak için hiçbir teknik öneride bulunmuyor.

Son olarak ise Buterin, kurucusu olduğu kripto para projesi Ethereum’a dikkat çekiyor. Ona göre eğer Ethereum, sitelere giriş konusunda gücü Facebook, Google, Twitter ve diğer merkezli tekellerin elinden alabilirse, o zaman internet tabanlı uygulamalar konusunda daha fazla piyasa hakimiyetine sahip olabilir.

İlgili – İflas eden kripto platformunun varlıklarını Binance satın alıyor

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.