Loading...
btc
BTC
1.52%
Bitcoin
58.774,66 USDT
eth
ETH
0.64%
Ethereum
3.153,84 USDT
bch
BCH
0.51%
Bitcoin Cash
370,59 USDT
xrp
XRP
11.37%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
1.08%
Litecoin
70,00 USDT
bnb
BNB
-0.25%
Binance Coin
532,49 USDT
sol
SOL
0.25%
Solana
139,81 USDT
avax
AVAX
-0.78%
Avalanche
25,76 USDT
ada
ADA
2.16%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
1.77%
Poladot
6,21 USDT
doge
DOGE
1.67%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
3.1%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. İnceleme
  3. Vibe rehberi: Vibe coin nedir, geleceği var mı?

Vibe rehberi: Vibe coin nedir, geleceği var mı?

Vibe nedir? yatırım yapılır mı?
Vibe nedir? kapsamlı analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Vibe coin nedir? Vibe, bir ERC20 tokenidir ve VIBEHub teknolojisinin altında kripto para birimi olarak hizmet etmektedir. Bu platform, sanatçıların, eğitmenlerin ve siyasetci ..vb (VR) Hologram’larını bir sanal gerçeklik alanına yansıtmak için “Holoportation” kullanıyor. Bu teknoloji sayesinde bir sanatçı evini terk etmeden konserler verebilecek aynı zamanda hayranlar da evini terk etmeden sanatçının konserine katılabilecek.


Vibe coin nedir? VIB coin nedir?

 

vibe-coin-nedir-koinmedya

 

Vibe coin, sanal konserleri piyasaya sürürerek konser kavramınını değiştirmek istiyor. Çünkü bu konserlerin turne veya rezervasyon masrafları yok ve kitleleri açısından sınırsız bir potansiyele sahiptir.

Elbette hologram konserler canlı konserlerin yerini hiçbir zaman alamaz ancak evini terk edemeyecek kadar kendini haylaz hissedenler için hologram konserler bir sanatçının hologramda canlı performansını görmek ile tv’den izlemek arasında dağlar kadar fark vardır.

En güzel Vibe coin nedir videosu

Buna ek olarak, VR’den müzik dersleri veya boks dersleri almak hem bu etkinliklere katılmanın eğlenceli hem de rahat bir yolu gibi gözüküyor. VR’de ders almanın bir diıığer yararı da, belirli görevleri gerçekleştirmek için eğitmen dağ kadar büyük veya karınca kadar küçük ölçeklendirilebilir. Ayrıca, talimat odası, gerektiğinde birçok öğrenciyi dahil edebilmek için gerektiği kadar büyütebilinir.

Bir eğitmen veya sanatçıyı sanal bir ortama taşıyarak, pek çok yeni olasılık ortaya çıkar. Mevcut pazarın yıkarak VR teknolojisi kullanıldığinda VIBE’n gerçek değeri anlaşlacak.

Vibe coin nedir- nasıl çalışır?

VIBEHub’ın gerçek hayatta yaşayan insanları holograma dönüştürme şekline “Holloportion” olarak adlandırılr. Bu ilk olarak Microsof tarafından geliştirilen bir teknolojidir.

Bir videonun holograma dönüştürüldükten sonra insanların ne ile karşılaşacağını gösteren bu videoyu izleyin:

VIBEHub, bireyleri sanal bir ortama yansıtmak için bu teknolojiyi kullanıyor. Whitepaper’ina  göre:

Şu an odak noktamız, “HoloPresence” dediğimiz şeyi elde etmek için özel çok sensörlü stereografik kameraların kullanımını içerecektir. Bu teknoloji, Microsoft araştırma ekibi tarafından “HoloPortation” projesinde gösterildi

ilginizi çekebilir: Haftanın Önemli Kripto Para Haberleri: Beklentiler, analizler, uzman yorumları ve fiyat tahminleri

VIBEHub sanal dünyasında merkezler oluşturmak için yukarıdaki teknolojiyi geliştiriyor. Bu merkezler, konser, ders, insanların birlikte film izleyebileceği veya takılabildiği basit sosyal alalara kadar uzanabilir. Bazı merkezlere erişmek için kullanıcının VIBE tokenını kullanarak ödeme göndermesi gerekecektir.

Gerçekten VIBE’yi tüm projelerden farklı kılan şey, gerçek hayatta olan insanların hologram otamına taşıması ve bu hologramları kendi özel ortamlarında, merkezi olarak da barındırabilmesidir.

VIB coin gelecek sunuyor mu?

Şu anda VR / AR teknolojisi pazar payı yaklaşık 20 milyar ABD doları seviyesinde. Bununla birlikte, analistler, pazarın 2020 yılına kadar 160 milyar doların üzerine çıkacağını öngörüyor. VIBEHub VR pazarından bir pay aldığı için, teknolojinin geleceği kesinlikle parlak. Tanıtım belgesinde olduğu gibi:

Foto gerçekçi Hologram’ların yakalanması, birçok uzmanın VR / AR teknolojisini ana akım haline getireceğine inanıyor. Hologram’ların fütüristik yönü ve zenginleştirilmiş gerçeğe sahip olması, bugün internetin kullanılış şeklini değiştirecek. Ekibimiz, dünyadaki herkesin VIBEHub platformundaki geleceğini görmesini sağlamak ve bu teknolojiyi kitlelere sergilemek heyecan duyuyor ve de bunun için odaklandı.

VIB coin nerden alınır?

ICO‘yu kaçırdıysanız, şu anda Binance, HitBTC veya EtherDelta’daki VIBE token’ını satın alabilirsiniz. Bir ERC20 tokenı olduğu için, MyEtherWallet‘i veya VIBE‘yi tutmak için ERC20 Token’lerini destekleyen herhangi bir Ethereum cüzdanını saklayabilirsiniz.

VIB coin hakkında 

VIBE kesinlikle sağlam bir ekipli sağlam bir projedir. YouTube kanallarında, konsept belgelerini gösteren bol miktarda video var. VIBEHub tarafından üretilen dünyanın ilk volumetrik konser videosunu izleyiniz:

Proje için gördüğüm en büyük engel, yeterli sayıda kullanıcının olmaması. Günümüzde VR gözlükler, günlük kullanıcıların eğlenebilmesi için çok pahalı. Sonuç olarak, VR topluluğu diğer oyun ve eğlence topluluklarına kıyasla henüz son derece küçüktür.

Teknoloji yerinde durmuyor ve teknolojik araçlar gittikçe ucuzluyor. VR ve AR geliştikçe ve daha fazla kullanıcı tarafından erişilebilen daha fazla aygıt ortaya çıktığında, VIBE kesinlikle kullanıcı tabanının genişleyecektir. Ancak, o zaman VIBEHub sizce rakipsiz mi olur?

İyi haber şuki, an itibariyle VIBEHub‘ın rakibi yok; bu da platformlarında iyi bir başlangıç ​​yapar, ekip VR teknolojisini sunmaya ve geliştirmeye devam ederse, VIBE token’ı kesinlikle fiyatı artacaktır. Genel olarak, VIBE sağlam bir projedir ve yatırım yapmaya karar verirseniz, pozisyonunuzu en az birkaç ay tutmaya çalışmalısınız.

VIB coin fiyat grafiği (canlı)

Yasal Uyarı: Bu ticaret veya yatırım tavsiyesi değildir. Koinmedya ve çalışanlarının VIBE’ye yatırımları olabilir veya olmayabilir

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.