1. Home
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. Güncel Verasity (VRA) token rehberi: VRA token nedir? Temel analiz

Güncel Verasity (VRA) token rehberi: VRA token nedir? Temel analiz

Güncel Verasity (VRA) token rehberi: VRA token nedir? Temel analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Verasity (VRA token), dünyanın dört bir yanındaki büyük video yayıncılarına ödüllü video oynatıcı teknolojisi sunuyor. Patentli bir proje olan Verasity, kullanıcının istediği videoyu izlemesi sonucunda VRA token ile ödüllendiriliyor.

Verasitiy (VRA token) nedir?

verasity-vra-token-nedirPek çok blockchain firması mevcut şirket yapılarını ve çalışma şekillerini değiştirmek istiyor. Verasity ilginç bir yaklaşım öne sürmüş olsa da bunu başarmak sanıldığı kadar kolay olmayacak. Bu platform video paylaşmaya odaklanırken, izleyicileri ön plana alan yenilikçi bir ekonomik model öneriyor. Ayrıca içeriklere reklam verenler için de bazı avantajlar sunuyor.

Vrasity sistemi nasıl işliyor?

Verasity sisteminin üç sacayağı var. İlk olarak izleyiciler seyrettikleri içerikten token kazanacak. Dahası kendi seçtikleri video ya da reklamları izleyebilecekler.

İkincisi, içerik üreticileri pek çok yenilikten yaralanabilecek. Bunlar izleme başına ödeme, bağışta bulunma, üyelikler ve Spark Marketplace’den elde edilecek gelirler gibi. Bu son madde biraz farklı. İçerik üreticileri, derecelendirmelerini diğer üreticilere satabilecekler. Yani orijinal bir videosu olan bundan para kazanabilecek.

Üçüncüsü reklam verenlerle ilgili. Zorla reklamlarını seyrettirmektense, Verasity farklı ve olumlu bir yol izlemeyi tercih ediyor. Token kazanmak isteyenler seçtikleri reklamları izlerlerken, reklam verenler de verdikleri paranın hakkını denetlenebilir izleyici ölçme sistemi ile alacaklar.

VRA Token nasıl kullanılar

Yine bir Bitcoin ya da Ethereum kullanmaktansa kendi token’ını çıkartma durumuyla karşı karşıyayız. VRA tokenleri, platform üzerinde yapılan tüm işlemlerde kullanılacak. Kayıpları önlemek için özel bir dağıtım modeli olacak. Stratejik bir dağıtım modeli oluşturmak için bonus havuzuna sürekli yeni Token’lar eklenecek.