1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. İşte uzmanların 2022 Dogecoin beklentileri! DOGE 1 dolar olacak mı?

İşte uzmanların 2022 Dogecoin beklentileri! DOGE 1 dolar olacak mı?

İşte uzmanların 2022 Dogecoin beklentileri! DOGE 1 dolar olacak mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Uzmanlar 2022’de Dogecoin’den ne bekliyor. Meme kripto para 1 dolar olacak mı? Tahminler ve teknik veriler haberimizde.

İşte uzmaların 2022 Dogecoin beklentileri! 1 dolar olacak mı?

2021 yılında başta Dogecoin olmak üzere meme kripto rüzgarı esti. Nisan ve mayıs aylarında yaşanan büyük rallide Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteğini de arkasına alan Dogecoin 0,7 doların üzerine çıkarak 0,7376 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerini gördü. Elon’un hayali DOGE’un 1 dolar olmasıydı.

İlgili: Meme coin nedir?

Tesla CEO’su kripto paranın yükselişi için büyük bir katalizör görevi görse de yine onun SNL’de yaptığı açıklamaların ardından DOGE çakıldı. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,17 dolardan işlem gören altcoin bu değere düşmesine rağmen 2021 yılının başından bu yana %3,906 değer kazandı.

İlgili: Dogecoin teknik analizi

DOGE, 2021’de gösterdiği dikkat çekici performans ile kripto para ekosisteminin en değerli varlıkları arasına adını yazdırdı. Toplamda 23,7 milyar dolarlık değeri ile piyasanın en değerli 12. varlığı olmuş durumda.

Bu performansı ile büyük şirketlerinde dikkatini çeken Dogecoin, artık daha fazla noktada ödeme aracı olarak kabul ediliyor. Öyle ki Tesla CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile bazı Tesla ürünlerinin Doge ile satılabileceğini belirtti.  NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban’da meme kriptoya açıktan destek veren milyarderlerden biri.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Dogecoin’in hayran kitlesi de katlanarak büyümeye devam ediyor. DOGE’un resmi twitter sayfasını 2,7 milyon kişi takip ediyor. Yatırımcılar kripto paranın 2021’de yarım kalan hedefinin 2022’de gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak ediyor. Doge 1 dolar olacak mı?

Doge, 1dolar olacak mı?

Kripto analistleri 2022 yılının ekosistem için benimsenmenin artacağı bir yıl olacağını değerlendiriyor. Bu artan benimsenme sonucu Doge’nin de 1 doların üzerine çıkacağı tahmin ediliyor.

Dogecoin yıllık grafik

dogecoin

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: