1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriEthereum Haberleri
  3. Uzmanlardan Ethereum 2022 yıl sonu tahminleri – En çok kaç doları görür?

Uzmanlardan Ethereum 2022 yıl sonu tahminleri – En çok kaç doları görür?

Uzmanlardan Ethereum 2022 yıl sonu tahminleri – En çok kaç doları görür?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum 2022’nin sonunda yeniden 4.000 dolar seviyelerine ulaşabilir mi? İşte uzmanların Ethereum 2022 yıl sonu tahminleri…

Ethereum 2022 yıl sonunda kaç dolar olacak?

 Ethereum gibi büyük dijital varlıklarda yaşanan rallinin desteğiyle, kripto paraların toplam kapitalizasyonu 1 trilyon doların üzerine çıkarken; piyasa bir kez daha toparlanma işaretleri gösterdi. Bu arada CoinMarketCap verilerine göre, Ethereum (ETH) son 24 saat içinde %16 artışla yeniden 1.700 dolar seviyelerine yükseldi.

Peki yükseliş devam edecek mi? Ethereum 2022 yıl sonunu kaç dolar ile kapatacak?

İlgili: Ethereum rallisinin arkasındaki 3 önemli faktör!

Uzmanlardan Ethereum 2022 yıl sonu tahminleri - En çok kaç doları görür?

Finder’da 53 kripto, Web3 ve fintech uzmanından oluşan panel, Ethereum fiyatının yıl içinde tekrar toparlanmadan önce, 675 dolara kadar düşeceği ve 2022’yi 1.711 dolardan kapatacağı yönündeki genel tahminlerini dile getirdi.

Uzmanlardan Ethereum 2022 yıl sonu tahminleri - En çok kaç doları görür?

Çoğuna göre, fiyat artışı, Ethereum ağının PoW’dan PoS’a geçişini resmi olarak belirleyecek olan Merge güncellemesi ile tetiklenecek. Ve bu güncellemenin ise, eylül ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

Ethereum 2.000 doları kırabilir mi?

CoinPedia’daki uzmanlar, 28 Temmuz’da Finder’ın uzmanlarından daha olumlu yükseliş tahmininde bulunurken; Ethereum’un yıl sonuna kadar ortalama 2.142$’a kadar yükselebileceğini tahmin ediyor.

ETH için 2.474$’lık maksimum tahminleri, ağdaki geliştirme girişimlerinin ardından tıkanıklık ve gaz ücretlerinde bir azalma görülmesi ve bunun sonucunda daha yeni alıcılar ve projeler tarafından ağın benimsendiği en iyi senaryoya dayanıyor.

Öte yandan, potansiyel ağ sorunları, söyledikleri gibi fiyatı en fazla 1.785$’a kadar düşürebilir.

Uzmanlardan Ethereum 2022 yıl sonu tahminleri - En çok kaç doları görür?

İlginizi çekebilir; 

Ethereum daha fazla yükselir mi? – Güncel Ethereum teknik analizi

Güncel Ethereum fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025

Bu arada 27 Temmuz’da Time dergisinin partneri NextAdvisor, üç uzmana Ethereum’un gelecekteki fiyat hareketleri hakkında sorular sordu.

 Bloomberg’in kıdemli emtia analisti Mike McGlone’un ocak ayında yaptığı tahminlere paralel olarak, genel olarak bu üç uzman da 2022’de 4.000 doların üzerinde bir kırılmanın mümkün olduğu konusunda hemfikirdi.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: