1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto uzmandan ‘yeniden %100-200 ralli yapabilecek’ altcoinler tüyosu

Kripto uzmandan ‘yeniden %100-200 ralli yapabilecek’ altcoinler tüyosu

Kripto uzmandan ‘yeniden %100-200 ralli yapabilecek’ altcoinler tüyosu
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para uzmanı Michaël van de Poppe, altcoin piyasasına dikkat çekiyor. Ona göre burada ‘yeniden %100-200 ralli hazırlığı’ var. Ralli beklediği bazı altcoinlerden de örnekler veriyor.


Kripto uzmandan ‘yeniden %100-200 ralli yapabilecek’ altcoinler tüyosu

Kripto para piyasası yeniden yeşil sinyaller vermeye başladı. Çünkü toplam piyasa değeri yeniden 1 trilyon dolar seviyesini geri aldı. Kripto para trader ve yatırımcılar da dikkatle altcoinleri izleyerek bir sonraki adımlarını tahmin etmeye çalışıyor.

Kripto para uzmanı Michaël van de Poppe, altcoin piyasasını dikkatle inceledikten sonra, bazı altcoinlerin mevcut seviyelerinden yeni bir yüzde 100 – yüzde 200’lük ralliler başlatabileceği sonucuna varıyor. Tüm bunları bugünkü tweeti üzerinden açıklıyor ve şöyle diyor:

“Altcoinler buradan yeni bir %100 – 200 koşuya hazır.”

İlgili – Mercedes Benz ve balinaların peşinde olduğu 2 altcoin

Ralli yapabilecek coinlerden biri AVAX

Uzman van de Poppe, bahsettiği konuyu daha da açarak Avalanche AVAX token grafiği üzerinden örnek veriyor. Burada söz konusu altcoin 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine kırılma yaptı. Bununla da “retest alım baskısını doğruluyor” sonucuna ulaşıyor uzman.

Kripto para uzmanı Michaël van de Poppe ayrıca AVAX fiyatının 26 dolar seviyesi ve önceki zirvelerin üzerinde hızlandığına da dikkat çekiyor. Ona göre kripto paranın bir sonraki hedefleri 37 dolar ve 41 dolar. Burada “1D boğa dönüşümünden” bahsediyor.

Kripto uzmandan ‘yeniden %100-200 ralli yapabilecek’ altcoinler tüyosu

AVAX/TetherUS 1 gün (1D) grafiği Kaynak: Michaël van de Poppe

İlgili – Ethereum daha fazla yükselir mi? Güncel Ethereum teknik analizi

Kripto topluluğunun boğa olduğu coinler

Bu arada kripto para topluluğu bazı altcoinlerde iyice iyimserler. Bunlarda biri Cardano (ADA). ADA ağı Vasil hard forkuna hazırlanıyor ve bu da beklentileri yükseltiyor.

Yüksek beklentiye sahip başka bir altcoin ise VeChain’in yerel tokeni VET. Burada da yüksek benimsenme söz konusu. Bunlar dışında tabii bir de kripto para topluluğu Bitcoin (BTC) konusunda da boğa beklentilere sahip.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: