Loading...
btc
BTC
-0.47%
Bitcoin
63.785,88 USDT
eth
ETH
0.54%
Ethereum
3.405,79 USDT
bch
BCH
0.24%
Bitcoin Cash
376,10 USDT
xrp
XRP
-9.11%
Ripple
0,57 USDT
ltc
LTC
-0.24%
Litecoin
71,20 USDT
bnb
BNB
-0.11%
Binance Coin
568,25 USDT
sol
SOL
1.03%
Solana
157,11 USDT
avax
AVAX
-0.84%
Avalanche
27,01 USDT
ada
ADA
-1.83%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
-2.05%
Poladot
6,13 USDT
doge
DOGE
-2.13%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-6.99%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Uzman analiste göre Cardano için alım ve çıkış stratejileri

Uzman analiste göre Cardano için alım ve çıkış stratejileri

Büyük Cardano ağ yükseltmesi Vasil’e son destek Binance.US'den geldi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Uzman analist, Cardano’da (ADA) alım ve çıkış stratejileri için kullanılabilecek seviyeleri açıkladı. Ünlü traderin bahsettiği ADA coin seviyelerine bakalım.


Uzman analiste göre Cardano için alış ve satış seviyeleri

Önde gelen kripto para ticaret uzmanlarından Michael van de Poppe, kısa süre önce Cardano (ADA) için mevcut alım ve çıkış stratejilerini paylaştı. Uzman trader aynı zamanda ADA’nın 2021 yılı başındaki fiyatıyla (0.17 dolar) kıyaslandığından çok güçlü bir yıl geçirdiğini de belirtiyor.

Buna rağmen, özellikle çok geç piyasaya girenlerin de muhtemelen zararda olduğunu söylüyor. Çünkü Cardano fiyatı 2.80 dolar seviyelerinden 1 dolara kadar düştü. Tabii bu kadar zorlu bir düzeltme de ona göre sürpriz değil. Genel kripto para piyasasının benzer bir düşüş yaşadığına dikkat çekiyor.

İlgili – 2022’de Cardano ADA tokeni ne bekliyor?

Poppe aynı zamanda ADA için alım ve satım seviyelerini de açıklıyor. Bunlar piyasaya giriş ve çıkış noktaları olarak görülebilir traderler için. Yine de Cardano söz konusu olduğunda daha ralli yapabileceği geniş bir alan olduğunu da kaydediyor.

Michael van de Poppe şöyle diyor:

“USDT paritesine baktığımızda, 1.93 dolarda artık kazanç almayı sonlandırmak isteyebilirsiniz. İkinci kazanç toplama noktası ise 2.38 dolar civarında. Burası çıkış planı olabilir.”

Uzman analiste göre Cardano için alım ve çıkış stratejileri

ADA/USDT kilit seviyeler Kaynak: Michael van de Poppe

Uzman trader Michael van de Poppe’in bu strateji ile amacı her bir seviyede yüzde 10-15 oranında kazanç sağlamak. Şöyle diyor:

“Fibonacci uzatma 2’e geldiğimizde… 4.50 dolar ve 6.50 dolar seviyelerinden kazanç almaya başlayabiliriz. Ardından ise ben bu iki seviye arasında tamamen çıkış yapacağım.”

İlgili – Charles Hoskinson fiyatı düşen Cardano’da neler olduğunu açıkladı

Tabii piyasadan çıkarak elindeki coinlerle kazanç almak, bir daha piyasaya hangi seviyeden giriş yapılabilir sorusunu da beraberinde getiriyor. Uzman trader de bu seviyelere dikkat çekiyor. Şöyle diyor:

“Ben kesinlikle 1.40 dolar seviyesinden yeniden alım yapmaya başlayacağım. Sonra yeniden belirttiğimiz seviyelerde kazanç alacak ve 6.50 dolarda da tamamen çıkış yapacağım.”

Uzman analiste göre Cardano için alış ve satış seviyeleri

ADA/USDT kazanç seviyeleri Kaynak: Michael van de Poppe

İlgili – Ethereum, Cardano ve Solana karşılaştırması! Hangisi daha iyi?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.