1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Uzman analiste göre Cardano için alım ve çıkış stratejileri

Uzman analiste göre Cardano için alım ve çıkış stratejileri

Uzman analiste göre Cardano için alım ve çıkış stratejileri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Uzman analist, Cardano’da (ADA) alım ve çıkış stratejileri için kullanılabilecek seviyeleri açıkladı. Ünlü traderin bahsettiği ADA coin seviyelerine bakalım.


Uzman analiste göre Cardano için alış ve satış seviyeleri

Önde gelen kripto para ticaret uzmanlarından Michael van de Poppe, kısa süre önce Cardano (ADA) için mevcut alım ve çıkış stratejilerini paylaştı. Uzman trader aynı zamanda ADA’nın 2021 yılı başındaki fiyatıyla (0.17 dolar) kıyaslandığından çok güçlü bir yıl geçirdiğini de belirtiyor.

Buna rağmen, özellikle çok geç piyasaya girenlerin de muhtemelen zararda olduğunu söylüyor. Çünkü Cardano fiyatı 2.80 dolar seviyelerinden 1 dolara kadar düştü. Tabii bu kadar zorlu bir düzeltme de ona göre sürpriz değil. Genel kripto para piyasasının benzer bir düşüş yaşadığına dikkat çekiyor.

İlgili – 2022’de Cardano ADA tokeni ne bekliyor?

Poppe aynı zamanda ADA için alım ve satım seviyelerini de açıklıyor. Bunlar piyasaya giriş ve çıkış noktaları olarak görülebilir traderler için. Yine de Cardano söz konusu olduğunda daha ralli yapabileceği geniş bir alan olduğunu da kaydediyor.

Michael van de Poppe şöyle diyor:

“USDT paritesine baktığımızda, 1.93 dolarda artık kazanç almayı sonlandırmak isteyebilirsiniz. İkinci kazanç toplama noktası ise 2.38 dolar civarında. Burası çıkış planı olabilir.”

Uzman analiste göre Cardano için alım ve çıkış stratejileri

ADA/USDT kilit seviyeler Kaynak: Michael van de Poppe

Uzman trader Michael van de Poppe’in bu strateji ile amacı her bir seviyede yüzde 10-15 oranında kazanç sağlamak. Şöyle diyor:

“Fibonacci uzatma 2’e geldiğimizde… 4.50 dolar ve 6.50 dolar seviyelerinden kazanç almaya başlayabiliriz. Ardından ise ben bu iki seviye arasında tamamen çıkış yapacağım.”

İlgili – Charles Hoskinson fiyatı düşen Cardano’da neler olduğunu açıkladı

Tabii piyasadan çıkarak elindeki coinlerle kazanç almak, bir daha piyasaya hangi seviyeden giriş yapılabilir sorusunu da beraberinde getiriyor. Uzman trader de bu seviyelere dikkat çekiyor. Şöyle diyor:

“Ben kesinlikle 1.40 dolar seviyesinden yeniden alım yapmaya başlayacağım. Sonra yeniden belirttiğimiz seviyelerde kazanç alacak ve 6.50 dolarda da tamamen çıkış yapacağım.”

Uzman analiste göre Cardano için alış ve satış seviyeleri

ADA/USDT kazanç seviyeleri Kaynak: Michael van de Poppe

İlgili – Ethereum, Cardano ve Solana karşılaştırması! Hangisi daha iyi?

Kaynak