1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Charles Hoskinson fiyatı düşen Cardano’da neler olduğunu açıkladı

Charles Hoskinson fiyatı düşen Cardano’da neler olduğunu açıkladı

Charles Hoskinson fiyatı düşen Cardano’da neler olduğunu açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, ADA coin fiyatındaki düşüşün devam ettiği bir ortamda, proje ile ilgili bir dizi açıklamada bulundu.


Charles Hoskinson fiyatı düşen Cardano’da neler olduğunu açıkladı

Akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Cardano (ADA) fiyatı düşüyor. Buna rağmen kurucusu Charles Hoskinson’a göre, ADA coinin temelleri sağlam kalmaya devam ediyor.

Cardano kurucusu ve Input Output Hong Kong (IOHK) CEO’su Hoskinson, Youtube üzerinden yeni bir soru cevap oturumu yaptı. Burada ADA ile ilgili çeşitli verileri değerlendiren Hoskinson, tüm değerlerin son 2 yılda önemli ölçüde arttığını söyledi. Şöyle devam ediyor:

“İyi haber şu: Cardano ile ilgili tüm veriler, 1 Ocak 2020’den bu yılı kapatacağımız 31 Aralık 2021’e kadar 24 aylık süre zarfında gerçekten çok iyi. Buna stake yapılan ADA miktarı, aktif kullanıcı sayısı, katılım katalizörü, sosyal sinyaller ve Reddit, Telegram üzerinde açılan hesaplar, Cardano üzerindeki gerçek işlem hacmi, Cardano’nun kullanımının büyümesi, Dapp ekosistem ve hatta girişim sermayesi yatırımcıları da dahil. Ölçebileceğiniz her bir veri çok anlamlı ya da büyüdü. Büyümeyen tek bir veri bile bulunmuyor.”

İlgili – Cardano ADA fiyat tahmini 2021 – 2025

Cardano ekosisteminde yeni bir dönüm noktası!

Hoskinson’un bu açıklamaları tam da ADA coin fiyatının birkaç aydır düşüş yaşadığı bir ortamda geldi. Cardano fiyatı Eylül başında 3.10 dolarda kaydettiği tüm zamanların en yüksek değerinden sonra düşüş trendinde. Şu an ADA 1.24 dolardan işlem görüyor.

Cardano kurucusu, ADA fiyat hareketlerini ‘kuru bir gürültü’ olarak nitelendiriyor. Çünkü ona göre dünyanın yedinci en büyük kripto parası dijital varlık alanının lideri.

Charles Hoskinson, fiyattaki düşüşe rağmen geliştirme çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini beliriyor. Hatta ona göre bu alanda lider projelerden biri de Cardano. Fiyattaki ‘gürültüye’ rağmen birçok alanda hala öncüler. Buna GitHub üzerindeki geliştirme çalışmaları da dahil.

İlgili – Cardano nedir, ADA coin nereden ve nasıl alınır?

Kaynak

Etiketler: