1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. MANA, SAND ve Enjin coin teknik göstergeleri! Yükseliş devam edecek mi?

MANA, SAND ve Enjin coin teknik göstergeleri! Yükseliş devam edecek mi?

MANA, SAND ve Enjin coin teknik göstergeleri! Yükseliş devam edecek mi?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyayı saran Metaverse çılgınlığının ardından tüm gözler meta tabanlı kripto paralara çevrildi. En popüler meta tabanlı kripto paralar olan MANA, SAND ve Enjin’in teknik göstergeleri ve analizleri yazımızda.

MANA, SAND ve Enjin teknik göstergeleri! Yükseliş devam edecek mi?

2021 yılının son çeyreğinde Metaverse’in yükselişine tanıklık ediyoruz. Geleceğin interneti olarak adlandırılan proje, Facebook’un sahibi Zuckerberg’in açıklamaları ve şirketin adını “Meta” olarak değiştirmesi sonucu ilginin merkezine oturdu.

Bu ilginin ardından Metaverse tabanlı kripto paraların yükselişi hızlandı. Ancak son piyasa düzeltmesinden bütün kripto paralar gibi onlarda etkilendi. MANA, SAND ve Enjin coin’de son göstergeler ne işaret ediyor? Yükseliş trendi başladı mı? Tüm bu soruların cevaplarına teknik detaylar ile göz atalım.

  1. Decentreland (MANA)

MANA, son 24 saat içerisinde %8,64’lük bir artış gösterdi ve 3,48 dolara yükseldi. 25 Kasım’da gördüğü 5,90 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerinin hala gerisinde. Token, şuandaki fiyatı ile yatırımcılara giriş fırsatı sunuyor.

İlgili: Decentreland (MANA) nedir, geleceği nasıl?

200 EMA ve 3,65 dolarlık direnç noktaları anlık fiyata oldukça yakın. MANA, bu seviyenin üzerine sıçrarsa yeni bir ralliyi başlatması olası görünüyor.  Göreceli Güç Endeksi (60) etkileyici bir toparlanma gösterdi.

mana MANA, SAND ve Enjin coin teknik göstergeleri! Yükseliş devam edecek mi?

  1. The Sandbox (SAND)

SAND, haftanın son gününe %3,34’lük bir artışla girdi. Son piyasa düzeltmesinde 5,7 dolardan 4,5 dolara kadar gerileyen SAND’da anlık fiyatı ile yatırımcılara giriş fırsatı sunuyor. Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi (56) grafiğinde önemli bir yükseliş farklılığına işaret ediliyor.

mana MANA, SAND ve Enjin coin teknik göstergeleri! Yükseliş devam edecek mi?

İlgili: Thesandbox (SAND) nedir, geleceği nasıl?

     3.Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin, güne %4’lük bir yükselişle başladı ve 2,2 dolarlık kritik destek noktasının üzerinde fiyatlanıyor. 4 saatlik zaman çerçevesi grafiğinde düşen bir kama formasyon oluşumu gösteriyor. Fiyat hala bu modelin azalan iki trend çizgisi arasında ve güçlü bir kırılmaya hazırlanıyor. Ayrıca, Göreceli Güç endeksi (56) grafiğinde güçlü bir yükseliş ayrışmasına işaret ediyor.

İlgili: Enjin coin nedir, Geleceği nasıl?

mana MANA, SAND ve Enjin coin teknik göstergeleri! Yükseliş devam edecek mi?

Kaynak