1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist bu altcoinin rekor artış göstereceğini tahmin ediyor!

Ünlü analist bu altcoinin rekor artış göstereceğini tahmin ediyor!

Ünlü analist bu altcoinin rekor artış göstereceğini tahmin ediyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Capo, Sosyal paylaşım platformu Twitter’da Bitcoin için tahminlerde bulundu. Analist aynı zamanda rekor artış beklediği altcoini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist bu altcoinin rekor artış göstereceğini tahmin ediyor!

Kripto piyasası haftanın son gününe bir miktar toparlanma ile giriyor. Lider kripto para birimi Bitcoin, son 24 saat içerisinde %2,53 değer kazanarak 47,000 doların üzerine çıktı. BTC son iki haftadır 50,000 dolarlık sert direnç noktasını aşamıyor. Yılın son ayında beklentileri karşılayamayan piyasa için analistler tahminlerini güncelliyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ünlü kripto analisti Capo, Twitter’da 222,000 takipçisinin olduğu sayfasında Bitcoin’e ilişkin analizlerini paylaştı. Capo, amiral gemisi kripto para biriminin kripto borsası Bitfinex’te çok sayıda satın alma emriyle karşılaştığını söylüyor. Analiste göre Bitfinex’te yoğun alım, Bitcoin’in önemli bir destek seviyesine ulaştığının bir göstergesi.

“Bitfinex devasa satın alma duvarı oluştu. Bu genellikle bir dip sinyali olmuştur.”

Capo’nun grafiğine göre, Bitfnex kullanıcıları 45.000 ila 44.000 dolar arasında büyük satın alma emirleri veriyor. Yatırımcılar Bitcoin’in bu seviyeleri gördükten sonra yükselişe geçeceğini tahmin ediyor. Bitcoin yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 47,600 dolardan işlem görüyor.

altcoin Ünlü analist bu altcoinin rekor artış göstereceğini tahmin ediyor!

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Ünlü analist, rekor artış beklediği bir altcoine de dikkat çekiyor. Capo’nun gözdesi olan bu altcoin Hathor (HTR). Az bilinen bu kripto paranın sağlam temellere sahip olduğunu belirten analist, şu anda piyasa değerine göre 210. sırada olan bu kripto paranın Elliott Wave teorisine göre 2022’nin ikinci çeyreğine kadar 100 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Bu Hathor’un bugünkü değerinden %7,300’lük devasa bir artışa denk geliyor. HTR haftanın son günü %15’lik bir değer artışı gördü ve yazının kaleme alındığı anlarda 1,70 dolardan işlem görüyor.

altcoin Ünlü analist bu altcoinin rekor artış göstereceğini tahmin ediyor!

İlgili: Hathor nedir, geleceği nasıl?

“Mükemmel parabolik oluşum var ve üçüncü dalga genişlemeye hazır görünüyor. Her şey beklendiği gibi giderse bunun 100 doları geçtiğini görebiliriz. Temelleri gerçekten çok sağlam.”

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.