fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Hathor HTR coin nedir?

Hathor HTR coin nedir?

Hathor HTR coin nedir?
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hathor Network HTR dijital varlıklar için ölçeklendirilebilen ve kullanımı kolay bir blockchain moddosuyla ortaya çıkmış bir network. HTR coin Hathor yerel tokenidir.

Hathor Network

Hathor, tümüyle yeni bir mimariden oluşan işlemsel bir konsensüs platformudur.

Hathor Network, kolay tokenleştirme, Nano Sözleşmeler ve öngörülebilir işlem maliyetleri gibi özelliklerle hem yönlendirilmiş döngüsüz grafik (DAG) hem de blockchain veri yapılarını iç içe kullanan bir Proof-of-Work (POW) tabanlı ledger mimarisinde dayanır.

Hathor blockchain mimarisi fazla miktarda işleme izin verecek şekilde dizayn edilmiştir. Hathor ağında bir işlem aynı zamanda kendinden önce gerçekleşen işlemin onayını da beraberinde taşır. Ne kadar fazla işlem yapılırsa önceki işlemlerin onayı da o kadar hızlı olur.

koinmedya_paradex
hathor Hathor HTR coin nedir?
Grafikte kırmızı kutular blockchain üzerinde bulunan blokları, oval şekiller ise ağ üzerinde gerçekleşen işlemleri temsil eder.

Hathor blockchainin de işlem yoğunluğu aynı zamanda işlemlerin daha hızlı onaylanmasını da sağlar.

Hathor blockchaini mimarisi gereği, hashgücünü madenciler ve kullanıcılar arasına yaymıştır. Madenciler, kullanıcılardan daha fazla güce sahip olsalar da kullanıcıların da işin içine katılması, Bitcoin blockchainin de görüldüğü gibi bir hash gücü tekelleşmesinin önüne geçer.

Ölçeklenebilirlik, kullanılabilirlik ve merkezsizlik göz önünde bulundurularak oluşturulan Hathor Network, sektördeki önemli darboğazların üstesinden gelmek için HTR tokeninin benzersiz ekonomik tasarımını kullanır.

Hathor üzerinde kullanılan Nano Sözleşmeler, Ethereum akıllı sözleşmelerinin bir başka versiyonudur. Nano sözleşmeler de dış veri için oraclelar kullanır.

Hathor Network’un nihayi amaçlarından biri de merkezsiz bir token borsası, DEX olmaktır.

Hathor Network üzerinde token göndermek ya da almak tamamen ücretsiz.

Sosyal medyada Hathor Network

Hathor Network Telegram ağında, 13 binin üzerinde üye var. Bu oldukça büyük bir rakam. Network’un Twitter hesabında ise 14 binden fazla takipçi var.

“koinmedya_binance”

Hathor HTR coin

Rakamlarla HTR coin

HTR coin son 24 saati %24’lük artışla geçti. Tokenin 24 saatlik işlem hacminde ise %85 artış var. Token, CoinMarketCap listesinde 251. sırada.

Fiyat0,9206 USD
Market Cap166,477,553 USD
Son 24 Saatlik hacim7,002,603 USD
Toplam Arz870,634,880 HTR
Dolaşımdaki Arz180,833,876 HTR
Rakamlar yazım anına aittir. CoinMarketCap

hathor Hathor HTR coin nedir?
HTR/USD CoinMarketCap

HTR coin nasıl alınır?

Hathor HTR coin 4 Ocak 2021 tarihinde KuCoin borsası (DEX), üzerinde listelendi.

Image result for kucoin hathor

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan topluluklar

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
koinmedya_brave