Hathor HTR coin nedir?

featured
Hathor HTR coin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Hathor Network HTR dijital varlıklar için ölçeklendirilebilen ve kullanımı kolay bir blockchain moddosuyla ortaya çıkmış bir platformdur. HTR coin Hathor yerel tokenidir.

Hathor Network

Hathor HTR nedir?

Hathor, sıfır işletim ücreti, aynı işlemde birden fazla token değişimi ve Ethereum akıllı sözleşmelerine benzer, Nano-sözleşmelerle öne çıkan bir blockchaindir.

Hathor blockchaini hangi konsepte çalışır?

Hathor blockchaini Proof-of-Work (POW) konsepti ile çalışır.

Nano-Sözleşme nedir?

Nano-Sözleşme ya da Nano-kontraktlar, Hathor blockchaini üzerinde bulunan, Ethereum üzerinde çalışan akıllı-sözleşmelere benzer yazılımlardır.

Hathor Network yol haritası nedir?

Hathor Network, blockchaini üzerinde ERC-20 token uyum yazılımları ve merkezsiz kripto para borsası (DEX) üzerinde çalışmaktadır.

İlgili: Kripto para haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Hathor Network, kolay tokenleştirme, Nano Sözleşmeler ve öngörülebilir işlem maliyetleri gibi özelliklerle hem yönlendirilmiş döngüsüz grafik (DAG) hem de blockchain veri yapılarını iç içe kullanan bir Proof-of-Work (POW) tabanlı ledger mimarisinde dayanır.

Hathor blockchain mimarisi fazla miktarda işleme izin verecek şekilde dizayn edilmiştir. Hathor ağında bir işlem aynı zamanda kendinden önce gerçekleşen işlemin onayını da beraberinde taşır. Ne kadar fazla işlem yapılırsa önceki işlemlerin onayı da o kadar hızlı olur.

hathor Hathor HTR coin nedir?
Grafikte kırmızı kutular blockchain üzerinde bulunan blokları, oval şekiller ise ağ üzerinde gerçekleşen işlemleri temsil eder.

Hathor blockchainin de işlem yoğunluğu aynı zamanda işlemlerin daha hızlı onaylanmasını da sağlar.

Hathor blockchaini mimarisi gereği, hashgücünü madenciler ve kullanıcılar arasına yaymıştır. Madenciler, kullanıcılardan daha fazla güce sahip olsalar da kullanıcıların da işin içine katılması, Bitcoin blockchainin de görüldüğü gibi bir hash gücü tekelleşmesinin önüne geçer.

Ölçeklenebilirlik, kullanılabilirlik ve merkezsizlik göz önünde bulundurularak oluşturulan Hathor Network, sektördeki önemli darboğazların üstesinden gelmek için HTR tokeninin benzersiz ekonomik tasarımını kullanır.

Hathor üzerinde kullanılan Nano Sözleşmeler, Ethereum akıllı sözleşmelerinin bir başka versiyonudur. Nano sözleşmeler de dış veri için oraclelar kullanır.

Hathor Network’un nihayi amaçlarından biri de merkezsiz bir token borsası, DEX olmaktır.

Hathor Network üzerinde token göndermek ya da almak tamamen ücretsiz.

Sosyal medyada Hathor Network

Hathor Network Telegram ağında, 13 binin üzerinde üye var. Bu oldukça büyük bir rakam. Network’un Twitter hesabında ise 14 binden fazla takipçi var.

Hathor HTR coin

Rakamlarla HTR coin

HTR coin son 24 saati %14’lük bir düşüşle geçti. HTR token, CoinMarketCap listesinde 303. sırada.

Fiyat0,8661USD
Market Cap157,957,955 USD
Son 24 Saatlik hacim5,268,857 USD
Toplam Arz870,634,880 HTR
Dolaşımdaki Arz180,833,876 HTR
Rakamlar yazım anına aittir. CoinMarketCap

hathor Hathor HTR coin nedir?
HTR/USD Kaynak: Coinmarketcap

HTR coin nasıl alınır?

Hathor HTR coin 4 Ocak 2021 tarihinde KuCoin borsası (DEX), üzerinde listelendi.

Image result for kucoin hathor

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan topluluklar

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Hathor HTR coin nedir?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.