Ünlü traderden hayatınızı değiştirecek 3 coin!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Crypto dünyasının ünlü YouTuberlarından trader Austin Arnold 700 bin takipçisine 3 altcoinin olağanüstü potansiyelini anlattı.

Ünlü traderden hayatınızı değiştirecek 3 coin!

Austin Arnold YouTube üzerinden yaptığı yayınlarla kripto dünyasında oldukça sıkı takip edilen bir trader. Arnold, son videosunda, kripto dünyasında kitlesel olarak benimsenmeye doğru giden ve hayat değiştirecek potansiyele sahip 3 coinden bahsetti.

Arnold’un ön plana çıkardığı ilk coin, son dönemde Afrika’da kurduğu ortaklıklar ile gündeme gelen, Ethereum’un rakibi, Cardano ADA coin.

Cardano, Etiyopya genelinde, 3500 okulda öğrencilerin kimlik ve performans kayıtlarını merkezsiz hale getirecek. Bunun yanında Tanzanya’da kırsal alanda yaşayan 100 bin kişiye mobil internet altyapı hizmeti sunacak. Arnold, Cardano’nun bu faaliyetlerine devam ettiği sürece kitlesel olarak benimseneceğini ve dünya geneline yayılacağını düşünüyor.

Canlı ADA coin fiyatı: [mcrypto coin=”ADA” currency=”USD”]

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano ADA coin güncel fiyat tahmini, 2021-2025

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri


Analistin listesindeki ikinci coin, Benchmark Protocol (MARK). MARK coin, elastik bir arza sahip ilişkisiz bir varlık olarak geliştirildi. Arnold, MARK’ın esnek bir korunma aracı olarak işlev gördüğü için yüksek volatilite dönemlerinde istikrar sunan bir varlık olduğunu vurguluyor.

Benchmark, PancakeSwap (CAKE) ve Chainlink (LINK) gibi popüler coinleri whitelist eden Ethereum ve Binance üzerinde kurulmuş P2P bir pazar alanıdır.

Austin Arnold’un son bahsettiği ve hayat değiştirecek potansiyele sahip olduğuna inandığı coin, Chainlink (LINK). Chainlink son olarak UNICEF Inovasyon Fonu ile bir ortaklığa gitti.

Chainlink ekibi başlatılan girişimi şöyle anlatıyor:

Bu girişimin ilerletilmesinin bir parçası olarak, başlangıç aşamasındaki girişimleri finanse etmek için tasarlanmış bir havuzlanmış fon olan UNICEF İnovasyon Fonu’nu ve UNICEF’in kripto para birimini almasına, tutmasına ve dağıtmasına izin veren yeni bir finansal araç olan UNICEF Kripto fonunu desteklemek için hibe vermekten heyecan duyuyoruz.

 

Canlı LINK fiyatı: [mcrypto coin=”LINK” currency=”USD”]

İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025

İlgili: Chainlink LINK coin nedir? Yatırım yapılır mı?

 

 

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü traderden hayatınızı değiştirecek 3 coin!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.