1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü traderden hayatınızı değiştirecek 3 coin!

Ünlü traderden hayatınızı değiştirecek 3 coin!

Ünlü traderden hayatınızı değiştirecek 3 coin!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Crypto dünyasının ünlü YouTuberlarından trader Austin Arnold 700 bin takipçisine 3 altcoinin olağanüstü potansiyelini anlattı.

Ünlü traderden hayatınızı değiştirecek 3 coin!

Austin Arnold YouTube üzerinden yaptığı yayınlarla kripto dünyasında oldukça sıkı takip edilen bir trader. Arnold, son videosunda, kripto dünyasında kitlesel olarak benimsenmeye doğru giden ve hayat değiştirecek potansiyele sahip 3 coinden bahsetti.

Arnold’un ön plana çıkardığı ilk coin, son dönemde Afrika’da kurduğu ortaklıklar ile gündeme gelen, Ethereum’un rakibi, Cardano ADA coin.

Cardano, Etiyopya genelinde, 3500 okulda öğrencilerin kimlik ve performans kayıtlarını merkezsiz hale getirecek. Bunun yanında Tanzanya’da kırsal alanda yaşayan 100 bin kişiye mobil internet altyapı hizmeti sunacak. Arnold, Cardano’nun bu faaliyetlerine devam ettiği sürece kitlesel olarak benimseneceğini ve dünya geneline yayılacağını düşünüyor.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.372347

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano ADA coin güncel fiyat tahmini, 2021-2025

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

Analistin listesindeki ikinci coin, Benchmark Protocol (MARK). MARK coin, elastik bir arza sahip ilişkisiz bir varlık olarak geliştirildi. Arnold, MARK’ın esnek bir korunma aracı olarak işlev gördüğü için yüksek volatilite dönemlerinde istikrar sunan bir varlık olduğunu vurguluyor.

Benchmark, PancakeSwap (CAKE) ve Chainlink (LINK) gibi popüler coinleri whitelist eden Ethereum ve Binance üzerinde kurulmuş P2P bir pazar alanıdır.

Austin Arnold’un son bahsettiği ve hayat değiştirecek potansiyele sahip olduğuna inandığı coin, Chainlink (LINK). Chainlink son olarak UNICEF Inovasyon Fonu ile bir ortaklığa gitti.

Chainlink ekibi başlatılan girişimi şöyle anlatıyor:

Bu girişimin ilerletilmesinin bir parçası olarak, başlangıç aşamasındaki girişimleri finanse etmek için tasarlanmış bir havuzlanmış fon olan UNICEF İnovasyon Fonu’nu ve UNICEF’in kripto para birimini almasına, tutmasına ve dağıtmasına izin veren yeni bir finansal araç olan UNICEF Kripto fonunu desteklemek için hibe vermekten heyecan duyuyoruz.

 

Canlı LINK fiyatı: $ 6.99

İlgili: Chainlink LINK coin fiyat tahmini 2020-2025

İlgili: Chainlink LINK coin nedir? Yatırım yapılır mı?

 

 

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: