Mayıs ayında çıkışa hazırlanan DeFi tokenları

DeFi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DeFi platformları sessizden geliyor. 2 Mayıs’ta DeFi platformlarında tutulan mevduat miktarı 69 milyar dolara çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı.


Mayıs ayında çıkışa hazırlanan DeFi tokenları

Aşağıdaki grafikte DeFi platformlarında tutulan toplam mevduat büyüklüğündeki değişimi görüyoruz. DeFi platformlarında tutulan toplam mevduat miktarı 69 milyar dolara ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırdı.

defi uniswap Mayıs ayında çıkışa hazırlanan DeFi tokenlarıMayıs ayının ilk günlerinden DeFi mevduatlarında yaşanan değer artışı yeni bir boğa koşusunun habercisi olabilir. Böyle bir koşunun işareti, aşağıdaki DeFi tokenlarından gelebilir.

  • Swipe (SXP)

Swipe Wallet ve Swipe banka kartı ile SXP DeFi token’ı son günlerde iyi bir ivme yakaladı. 29 Nisan’da Swipe’ın 200 milyon dolarlık coin yakması piyasaya ciddi bir canlılık kazandırdı.

Swipe, piyasada işlem gören token miktarını 100 milyona kadar arttırmayı planlıyor.

defi uniswap Mayıs ayında çıkışa hazırlanan DeFi tokenları

CoinMarketCap sıralamasında 134’üncü sırada yer alan Swipe, 5 doların üstünde işlem görüyor.

Lütfen Bkz: Visa Bitcoin işine çok büyük giriyor!

 

  • UniSwap (UNI)

Ana akım DeFi platformlarından biri olan UniSwap’ın UNI token’ı yatırımcılar tarafından yakından takip edilen kripto paralar arasında yer alıyor. UNI projesi geliştirilirken toplam token miktarı 1 milyar adet olarak belirlendi ve 4 yıllık periyot ile piyasaya sürülecek.

UniSwap V3, Mayıs ayının 5’inde piyasaya sürülecek. Aşağıdaki grafikte UNI token fiyatlarındaki değişimi ve kritik seviyeleri görüyoruz.

  • defi uniswap Mayıs ayında çıkışa hazırlanan DeFi tokenları

  • REN

Farklı blockchain’ler arasında likidasyonu arttırmayı hedefleyen REN, Mayıs ayında önemli teknik güncellemelere hazırlanıyor. Güncellenmiş RenVM içinde bulunduğumuz ay içerisinde faaliyetlerine başlayacak.

Yazının kaleme alındığı saatte 1 dolarlık direnç hattının üstüne çıkmaya çalışan REN, 20 Şubat 2021’de 1.83 dolarla tüm zamanların rekorunu kırdı.

Aşağıdaki grafikte REN fiyatlarındaki değişimi ve kritik değerleri görüyoruz.

Lütfen Bkz: Aave, Matic ve Binance fiyat tahmini ve teknik analizi

  • defi uniswap Mayıs ayında çıkışa hazırlanan DeFi tokenları

  • Orion Protocol (ORN)

Merkezi ve merkeziyetsiz borsa platformu geliştiren Orion Protokol’ün yönetim token’ı ORN’dir. Kripto para yatırımcıları Orion Protocol’e sanal varlıklarını yatırarak karşılığında staking getirileri elde edebiliyorlar.

CoinMarketCap’te oldukça gerilerde listelenen ORN, yazının kaleme alındığı saatte 16.46 dolardan işlem görüyor.

defi uniswap Mayıs ayında çıkışa hazırlanan DeFi tokenlarıCoinMarketCap’te oldukça gerilerde listelenen ORN bazı yatırımcılar için riskli gelebilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Mayıs ayında çıkışa hazırlanan DeFi tokenları
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.