1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü trader aralık ayında yükselişe geçebilecek altcoinleri açıkladı!

Ünlü trader aralık ayında yükselişe geçebilecek altcoinleri açıkladı!

Ünlü trader aralık ayında yükselişe geçebilecek altcoinleri açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının bilinen simalarından biri olan ünlü kripto analisti Aaron Arnold, yeni bir Youtube yayında yükselişe geçebilecek altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü trader aralık ayında yükselişe geçebilecek altcoinleri açıkladı!

Aralık, kripto para piyasaları için beklentilerin altında kalan ay oluyor. Geçtiğimiz hafta piyasada yaşanan şok düzeltmenin ardından piyasalar belirli aralıklarla toparlanma emareleri gösterse de direnç noktalarını aşamayan kripto paralar baş aşağı gidiyor.

Bitcoin, bugün 50,000 dolar seviyesinin üzerinde tutunamadı ve düşüşe geçti. Yazının kaleme alındığı anlarda lider kripto para birimi Coinmarketcap verilerine göre 48,209 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saatte %5 değer kaybetti. BTC’nin toplam piyasa değeri 1 trilyon doların altında kalmaya devam ediyor. Kripto para, 910 milyar dolarlık piyasa değeri ile %40 hakimiyet oranına sahip.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Altcoinlerin lokomotifi olan Ethereum’da bugün düşüşte 4,500 dolarlık güçlü destek seviyesine sıçrayamayan Ether, yazım anında 4,189 dolardan işlem görüyor. ETH’nin son 24 saatteki değer kaybı %5,88 olurken toplam piyasa 498 milyar dolar, bu değere karşılık gelen hakimiyet oranı ise %21,7.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Aralık ayı beklentileri karşılamazken ünlü kripto analisti Aaron Arnold, 1 milyondan fazla abonesi olan Yotube kanalı Altcoin Daily’de yaptığı son yayında aboneleri için bu ay yükselişe geçebilecek altcoinleri paylaştı.

Arnold’un listesindeki ilk altcoin, zincir dışı kaynaklardan akıllı sözleşmelere veri aktarımını kolaylaştıran Ethereum tabanlı bir kripto projesi olan Chainlink (LINK). Arnold, eski Google CEO’su Eric Schmidt’in Chainlink geliştirme ekibine katılmasının Chainlink Labs’a büyük bir avantaj kazandırdığını ifade etti.

altcoin Ünlü trader aralık ayında yükselişe geçebilecek altcoinleri açıkladı!

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

“Eric Schmidt, Oracle çözümleri sağlayıcısı Chainlink ekibine stratejik danışman olarak katılacak. Chainlink Labs için büyük bir kazanım. Son derece donanımlı bir adam.”

LINK yazım anında 20,81 dolardan işlem görüyor. Son bir yılda %75 değer kazanan kripto paranın toplam piyasa değeri 9,78 milyar dolar.

Ünlü analistin aralık ayı için potansiyel gördüğü diğer altcoinin ise Tezos (XTZ) olduğuna inanıyor. Tezos’un, video oyunu devi Ubisoft ile ortaklık kurmasının XTZ’nin değerini artırdığını savunan analist, bu anlaşmanın büyük bir dönüm noktası olabileceğini belirtti. XTZ, yazım anında 5,10 dolardan işlem görürken son bir yılda %142 değer kazandı.

altcoin Ünlü trader aralık ayında yükselişe geçebilecek altcoinleri açıkladı!

Kaynak