1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü trader 2022’de kazandıracağını öngördüğü altcoinleri paylaştı!

Ünlü trader 2022’de kazandıracağını öngördüğü altcoinleri paylaştı!

Ünlü trader 2022’de kazandıracağını öngördüğü altcoinleri paylaştı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti BitBoy Crypto, yeni bir Youtube yayınında 2022’de kazandıracağını düşündüğü altcoinleri paylaştı. Teknik veriler ve detaylar haberimizde.

Ünlü trader 2022’de kazandıracağını öngördüğü altcoinleri paylaştı!

2021 yılının son gününü yaşıyoruz. Kripto ekosistemi için kısa olağan üstü bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Yıl sonunda beklenilen performans ortaya çıkmasa da kripto dünyası açısından birçok yeniliği barından 2021 yılında kripto paralara olan ilgi artarak devam etti.

Yatırımcılar yeni yılda hangi altcoinlere yöneleceğini belirlemeye çalışırken ünlü analistlerden birbiri ardına listeler geliyor. Ünlü kripto analisti BitBoy Crypto, 2022 yılında kazandıracağını düşündüğü altcoinleri aboneleri ile paylaştı. Koinmedya.com olarak analistin listesini okuyucularımız için derledik.

BitBoy, Crypto’nun listesindeki ilk altcoin Acala Token (ACA). Acala, Polkadot’un merkezi olmayan finans ağı ve likidite merkezidir. Ölçeklenebilir, Ethereum uyumlu ve yerleşik likidite ve hazır finansal uygulamalarla DeFi için optimize edilmiş bir katman-1 akıllı sözleşme platformudur.

Ünlü analist, henüz bir borsada satın alınamayan bu tokenin 2022’de patlama yapacağına inanıyor.

İkinci sırada ise 2021 yılında bir türlü beklenen patlamayı gerçekeştiremeyen Ripple (XRP) bulunuyor. Ripple SEC ile yaşadığı dava sürecine rağmen yeniliklere devam etti. Ünlü analist davanın gölgesinin Ripple’ın üzerinden kalkmasıyla XRP’nin beklenen patlamayı gerçekleştireceğini düşünüyor.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Ripple (XRP), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,8363 dolardan işlem görüyor ve 2021 yılının başından bu yana %250 değer kazandı.

Yıllık Ripple (XRP) grafiği

altcoin Ünlü trader 2022’de kazandıracağını öngördüğü altcoinleri paylaştı!

Listenin üçüncü sırasında ise FTX Token (FTT) bulunuyor. Büyük Ethereum balinalarının biriktirdiği altcoinler arasında ilk sıralarda yer alan FTX borsasının kendi kripto parası FTT’den önümüzdeki yıl büyük bir atak bekleniyor. FTT, yazım anında 38,94 dolardan işlem görüyor. 2021 yılının başından bu yana ise %569 değer kazandı.

İlgili: FTX Token (FTT) fiyat tahmini

Yıllık FTT grafiği

altcoin Ünlü trader 2022’de kazandıracağını öngördüğü altcoinleri paylaştı!

Bir sonraki altcoin ise Phantasma (SOUL). Zincir, dApp yaratıcıları ve kurumsal müşteriler için iletişim, eğlence, pazar yerleri ve zincir üstü depolama çözümleri için dijital ürünler ve hizmetler sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Phantasma, metaverse blok zincirindeki liderlerden biridir.

SOUL, anlık olarak 2,468 dolardan işlem görürken yıl balından bu yana %3,755 değer kazandı.

Analistin listesindeki son altcoin ise Raydıum (RAY). Solana blok zinciri üzerine kurulmuş otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) ve likidite sağlayıcısıdır. BitBoy Crypto, RAY’ın vadettikleri ile 2022’de patlama yapabileceğini düşünüyor.

İlgili: Raydıum nedir, geleceği nasıl?

 

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: