fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Raydium nedir? Güncel Raydium (RAY) haber ve yorumları
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Raydium nedir? Güncel Raydium (RAY) haber ve yorumları

Raydium nedir? Güncel Raydium (RAY) haber ve yorumları
0

Günün en çok kazandıran kripto paraları arasında Raydium (RAY) ve Mina dikkat çekiyor. Yaklaşık %40 pump yapan Raydium nedir? Güncel Raydium (RAY) haber ve yorumları bu sayfada.  


Raydium nedir? Güncel Raydium (RAY) haber ve yorumları

Raydium (RAY) %40’lık değer artışı ile 15 doları üzerinde çıktı. Bu değer artışı Raydium’u CoinMarketCap sıralamasında ilk 100’e taşıdı. Raydium’un toplam piyasa hacmi 1 milyar dolar civarında.

Raydium en yüksek değerini 28 Ağustos’ta 16.36 dolar ile gördü. Bugünkü hamlesi ile RAY Token, rekorunu egale edebileceğini gösterdi.

Toplam Raydium arzı: 555,000,000

Piyasada işlem gören Raydium arzı: 66,551,593

Toplam Raydium arzının yaklaşık %12’si piyasaya sürüldü. Kalan %88’lik kısım piyasaya sürülmeyi bekliyor. Raydium arzının oransal olarak büyük kısmının henüz piyasaya sürülmemiş olması her zaman bir dump korkusu yaşatacaktır.

Ray token 2021 yılının 2’nci ayından itibaren CoinMarketCap’te listeleniyor. Aşağıdaki grafikte Raydium fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

raydium Raydium nedir? Güncel Raydium (RAY) haber ve yorumları

Raydium son günlerin popüler kripto parası Solana (SOL) ağında işlem görüyor. Merkezsiz Borsa (DeX) platformu olan SERUM için geliştirildi ve “otomatik piyasa yapıcı ve likidite sağlayıcı” hizmeti görüyor. Raydium DEX yatırımcılarının vermiş olduğu likidite emirlerini blockchain üzerinden yerine getirmektedir.

Lütfen Bkz: Top 100’ün yeni sakini Mina nedir? Mina yorum ve güncel gelişmeleri

Radium platformunun kripto para birimi Ray token’ı kullanan yatırımcılar protokol işletim ücretlerinden ve IDO ücretlerinden pay almaktadır. Ayrıca Ray sahipleri varlıklarına oranla Raydium platformunda söz sahibi olabiliyorlar.

Raydium’un yönetim tokenı Ray Token şu kripto para borsalarında listelenmektedir: Binance, FTX, Gate.io, Sushiswap ve LBank.

Canlı Raydium, RAY Token fiyatları


Dileyen okuyucularımız kaynakçadan Raydium platformunun internet sitesine girerek kendi araştırmalarını yapabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.