1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü komedyen Cem Yılmaz hangi kripto paraya yatırım yaptı?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz hangi kripto paraya yatırım yaptı?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz hangi kripto paraya yatırım yaptı?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz da artık kripto para dünyasının en sıcak alanı ile ilgili ilk adımlarını atıyor. Twitter üzerinden duyurusunu yaptı.


Ünlü komedyen Cem Yılmaz hangi kripto paraya yatırım yaptı?

Kripto para ve blockchain dünyasının en sıcak gündemini ünlü komedyen Cem Yılmaz da takip ediyor. Neden mi bahsediyoruz? Konumuz “non-fungible tokenler” (NFT). Kimilerine göre NFT’ler çılgınlık. Çünkü bir oyun karakteri ya da küçük bir resim için milyon dolarlar ödenebiliyor. Ancak gerçek şu ki NFT’ler sanattan spora birçok alanı blockchain dünyasına taşıyor.

Cem Yılmaz da artık NFT ile ilgili ilk adımını attı. Yılmaz, NFT platformu OpenSea üzerinden NFT satışı yaptığını duyurdu. Cem Yılmaz (@CMYLMZ) Twitter hesabı üzerinden şöyle diyor:

“Var mı NFT isteyen. İsteyene atıyorum. Deneme ya bişey değil .)”

İlgili – “Sıkılmış Maymun” NFT seti dudak uçuklatan bir fiyattan satıldı

Cem Yılmaz bir de kendi çizimlerini OpenSea NFT platformu üzerinden satışa sunduğunu duyurdu. Kendi adına bir hesap açan ünlü komedyen, Twitter üzerinden OpenSea hesabını ve burada satışa sunduğu resmi paylaştı.

NFT nedir?

NFT, görüntü, video veya oyun içi öğe gibi dijital bir nesneye kimin sahip olduğunu kaydetmek için blockchain teknolojisini kullanan dijital bir varlık. Söz konusu varlığı herkes görebilirken, yalnızca alıcı “resmi” sahibi olduğunu söyleyebilir.

Daha ayrıntılı: NFT nedir?

Etiketler: