Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
62.599,78 USDT
eth
ETH
-1.75%
Ethereum
3.047,66 USDT
bch
BCH
-5.68%
Bitcoin Cash
479,43 USDT
xrp
XRP
-2.15%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.11%
Litecoin
78,00 USDT
bnb
BNB
-2.51%
Binance Coin
538,84 USDT
sol
SOL
-3.73%
Solana
133,36 USDT
avax
AVAX
-1.75%
Avalanche
34,54 USDT
ada
ADA
-0.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.22%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-5%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-2.24%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü CEO 2022 yılının ikinci yarısında ilk yükselecek coinleri sıraladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PolySign CEO’su CNBC’ye 2022 yılının ikinci yarısında, Bitcoin ve Ethereum yanında iki altcoin için boğa trendi başlayacak açıklamasında bulundu.

Ünlü CEO 2022 yılının ikinci yarısında Bitcoin ve 3 farklı altcoin için yükseliş öngörüyor

PolySign CEO’su Jack McDonald CNBC’ye verdiği demeçte, kripto para piyasası için kışın geride kaldığı 2022 yılının ikinci yarısının yükselişle geçeceğini söyledi.

McDonald, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yanında, yatırımcıların en az riskli gördüğü Cardano (ADA) ve Solana (SOL)‘nın da genişleyen pazarda ilk yükselecek coinler arasında olacağı görüşünde.

Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda, özellikle TerraUSD (UST) krizinin tetiklemiş olduğu düşüş trendiyle birlikte Bitcoin 26.000 dolar seviyelerine kadar düşmüş ve kripto para piyasası kırmızıya boyanmıştı.

McDonald konuşmasının devamında, Bitcoin ve diğer kripto paraların enfilasyona karşı hedge görevi gördükleri düşüncesine katılmıyor. CEO, hisse senedi piyasası ve kripto para piyasası arasında görülen korelasyonun önemli oranda Ukrayna’da görülen savaşla ilgili olduğu düşüncesinde.

We're back to looking at McDonald's as an inflation-protected staple, says  Evercore's Palmer

Hala uzun vadede, [kripto para piyasasının] diğer piyasalardan ayrılacağına inanıyorum. Ancak şu anda çok güçlü bir korelasyonun olduğu kesin.

McDonald, piyasanın dibe ulaştığı görüşünün ağırlık kazanmasıyla birlikte, kripto paralara karşı kurumsal ilginin de arttığını düşünüyor. Ünlü CEO, yılının ikinci yarısının güçlü bir yükseliş trendiyle geçeceği görüşünde.

Bence hodlerlar sabit kalmaya devam ediyor. Bence, gerçek para piyasanın dibe ulaştığını farkettiğinde, uzun vadede fırsat görüyor. Bullish kalmaya devam ediyorum.

 

Canlı BTC fiyatı: [mcrypto coin=”BTC” currency=”USD”]

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.