1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistten bu altcoin için heyecanlandıran tahmin!

Ünlü analistten bu altcoin için heyecanlandıran tahmin!

Ünlü analistten bu altcoin için heyecanlandıran tahmin!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Benjamin Cowen, yeni bir Youtube yayınında Polkadot (DOT) için heyecanlandıran bir tahminde bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü analistten bu altcoin için heyecanlandıran tahmin!

Kripto piyasası düşüş eğilimini sürdürüyor. Elon Musk’ın Twitter’ı almasının ardından piyasa esen olumlu hava yerini kırmızı bir görüntüye bıraktı. Lider kripto ara birimi Bitcoin 39,000 doları altına geriledi. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 38,815 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin’in toplam piyasa değeri 738 milyar dolara geriledi. Bu değer ile 1,791 trilyon dolar olan toplam kripto piyasasının %41,2’sini domine ediyor.

Altcoin piyasası da Bitcoin ile paralel bir geri çekilme yaşıyor. Ethereum, son 24 saat içerisinde %4,21 değer kaybettikten sonra 2,880 dolardan fiyatlanıyor. Dünün yıldızı olan Dogecoin, %10 değer kaybı ile ilk 10 içerisindeki kripto paralar arasında en fazla düzeltmeden geçen varlık oldu.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasanın genel özeti yukarıda gibi iken ünlü kripto analisti Benjamin Cowen’den yatırımcıları heyecanlandıran bir tahmin geldi. Cowen, yeni bir Youtube yayınında 1,22 milyon abone için yeni analizler paylaştı.

Ünlü analit, kripto piyasasının 10 trilyon dolarlık devasa bir değere ulaşabileceğini bu seviyedeki bir piyasada Polkadot’un daha önce kırdığı 55 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini üçe katlayacağını savundu. Cowen, kripto piyasasının önümüzdeki 18 ayda bu seviyeleri görebileceğini düşünüyor.

“Önümüzdeki 18 ayda 10 trilyon dolar bir değer varsayarsak. DOT, daha önceki en yüksek değerden 3x daha fazla olacak demektir. ADA bunu yaptı. ADA, 2018’de bir doların biraz üzerine çıkmıştı. Üç yıl sonra 3 dolara gitti, tüm zamanların en yüksek seviyesinde 3 kat arttı.”

Polkadot, şu anda 17,21 dolardan işlem görüyor. DOT’un toplam piyasa değeri 17 milyar dolar. Altcoin bu piyasa değeri ile kripto piyasasının en değerli 14’üncü varlığı durumunda.

İlgili: Polkadot (DOT) fiyat tahmini

Polkadot (DOT) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

Ünlü analistten bu altcoin için heyecanlandıran tahmin!

 

Kaynak

Etiketler: