1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Justin Bennet, sosyal paylaşım platformu Twitter’da Bitcoin ve Ethereum’a ilişkin yeni tahminlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Bitcoin, haftanın ilk gününe yükselişle başladı. Lider kripto para birimi 40,000 doları geri almak için çabalıyor. Boğalar, BTC’nin 38,000 doların altına düşmesine izin vermedi.

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 39,985 dolardan işlem gören BTC, son 24 saat içerisinde %2,78 değer kazandı. Toplam değeri 742 milyar dolara yükselen kripto paranın dominasyon oranı ise %42,3.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin fiyat hareketleri

Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum tahmini!

 

Ethereum’da güne %3 yükseliş ile başladı. Altcoinlerin lokomotifi, şu anda 2,857 dolardan işlem görüyor. ETH’nin toplam piyasa değeri ise 345 milyar dolar. Bu değere karşılık gelen dominasyon oranı ise %19,7.

İlgili:Ethereum teknik analizi

Günlük Ethereum  (ETH) fiyat hareketleri

Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum tahmini!

 

Piyasada genel olarak bir yükseliş hakimken ünlü kripto analisti Justin Bennet’ten yatırımcıları ilgilendiren uyarılar geldi. Analist, 106 bin takipçisi bulunan Twitter sayfasından Bitcoin ve Ethereum’a ilişkin yeni tahminlerini paylaştı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bennet’e göre itcoin (BTC) için diğer kripto pazarlarıyla birlikte yerel bir dip noktasınına gitmenin ufuğunda olduğunu söyledi. Ünlü analist, Nasdaq’ın (NDX) yakın zamanda yükselen bir kanaldan ayrıldığını ve bunun Bitcoin için iyiye alamet olmadığını söylüyor.

Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Analist, Bitcoin’in yükselen bir takozdan da koptuğunu vurguladı ve bu da  BTC’nin bir düzeltmeye hazır olduğunu gösteriyor.

Ethereum için de biraz karamsar olan ünlü isim, Ether’in Bitcoin’in ayak izlerini takip edeceğini ve bir miktar geri çekileceğini savundu. Analiste göre Ethereum, 2,500 dolar seviyesine kadar gerileyebilir.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Bennett, Bitcoin ve Ethereum için bir geri çekilme öngörüyor olsa da, bir sonraki ayağın kripto piyasası için oldukça iyi olacağını belirtiyor. Bu sıçrama sırasında Bitcoin’in 52,000 dolara Ethereum’un ise 4,000 dolara yükseleceğini belirtti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: