Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum kritik uyarısı ve dip açıklaması

kripto piyasası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler analist ve trader Jason Pizzino, kripto para piyasasının artık dip yapmış olma ihtimali ile ilgili konuşuyor. Aynı zamanda Bitcoin ve Ethereum konusunda da uyarıları var. Analistin değerlendirmesinin ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum kritik uyarısı ve dip açıklaması

Popüler analist ve trader Jason Pizzino, Youtube üzerinde 278,000 abonesi ile son değerlendirmesini paylaştı. Analist, ilk önce Bitcoin (BTC) ile başlıyor ve yeni videosunda, lider kripto paranın en son Ağustos ayında gördüğü zirvenin üzerine dönmesi durumunda 10,000 dolara düşme ihtimalinin olmadığını söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Eğer bir sonraki salınımda bir adım daha atar 23,000 dolara ulaşır ve tabii ki benim 23,200 dolarda beklediğim Wyckoff dönüşümü ve ardından da 25,200 dolar aylık zirvesine yükseliş olur (ayılar bu büyük adımları şaşkınlıkla izleyecek) ve kırılırsa, o zaman 10,000 dolar ihtimalinin tamamen masadan kalktığını söyleyebiliriz.

10,000 bekleyen Bitcoin ayıları için bu iyi görünmüyor.”

İlgili – Binance’ten rekor 55,000 Bitcoin çekildi: Ne anlama geliyor?

Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum kritik uyarısı ve zirve seviyeler açıklaması

Kaynak Jason Pizzino/TradingView

İlgili – Bitcoin fiyatı yeniden kritik 20,000 doları kırar mı? Güncel BTC teknik analizi

Ethereum (ETH) grafiğine de bakan Pizzino, piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto parasının “çok daha fazla güç” sergilediğini söylüyor. Ona göre 500 doların altına düşüş ihtimal dışı. Şöyle diyor:

“ETH’ye baktığımızda kesinlikle çok daha fazla güç var. Konsolidasyon önceki seviyenin üzerinde oldu. Burası 1,500 dolar civarında ve %50 Fibonacci seviyeleri civarında.”

Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum kritik uyarısı ve zirve seviyeler açıklaması

Kaynak: Jason Pizzino/TradingView

İlgili – Ethereum fiyatında ralli sonrası düzeltmede 2 kritik destek: Güncel ETH teknik analizi

Pizzino, kripto para piyasasının dip yapmasının sinyali için ETH grafiğine bakıyor. Ethereum ayı piyasası trend çizgisinin üzerine kırılma yapıyor. Bu da Bitcoin ve diğer kripto paraların dip yaptığının başka bir kanıtı olacak. Şöyle diyor:

“Bir kere Ethereum boğa piyasası trend çizgisi kırılınca, Bitcoin ve kriptoda dip olduğunu gösteren bir işaret daha olacak. Bundan sonra ise birikim sürecini beklememiz gerekiyor. Ne kadar olur bilemeyiz ancak hala aşırı ayı olanlar bu süreçte ezilecekler.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analistten Bitcoin ve Ethereum kritik uyarısı ve dip açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.