Usta analist tarih verdi: Kripto ve Web3 300 kat artacak

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kıdemli kripto analisti Raoul Pal, Crypto ve Web3’ün piyasa değerinde 300x patlamak üzere olduğunu söylüyor. İşte ayrıntılar…

Kripto para kahininden ütopik tahmin

Kripto uzmanı ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto para birimleri ve Web3 projeleri için piyasa değerinde eşi görülmemiş bir büyüme hızı öngörüyor. Yeni bir Google Tech Talks röportajında ​​Pal, kriptonun yaklaşık 1 trilyon dolarlık piyasa değerinin sadece on yıl içinde 300 trilyon dolara patlayabileceğini söylüyor.

Pal, tahminini büyüme potansiyeliyle birlikte kripto ve Web3 çevresinde halihazırda gördüğü aktivite miktarına dayandırıyor. Teknoloji ve finans alanındaki en büyük oyunculardan bazılarını çektiği için kripto ve Web3’ün tam performans göstermesini engellediğini belirtti. Makroekonomik çalkantı azaldığında piyasa değerinin artacağını da ekliyor. Analist:

Bütün büyük Web2 oyuncuları işin içinde. Finansal sistemdeki herkes işin içinde – herkes. Bunu gerçekten görmüyorsunuz, çünkü düzenleyici sorunlar nedeniyle temkinli ilerliyorlar. Ama herkes biliyor ki, her şey nereye gidiyor. Şahsen ben böyle bir şey görmedim. Biraz internete benziyor, ancak daha hızlı ve aslında kapsamı daha geniş, bu kulağa çılgınca geliyor, ancak bunun nedeni, bu protokol katmanlarına değer katmasıdır. Yani gelen bu muazzam değer artışı var. Şu anda bulunduğumuz yeri karşılaştırırsam, buna dijital varlıklarda trilyon dolarlık varlık değerlemesi diyelim. Neredeyse tüm geleneksel varlık piyasalarının her biri 200 trilyon ila 300 trilyon dolar arasındadır. Muhtemelen 10-15 yıl içinde oraya gideceğiz.

kripto

Ünlü analist Pal, kripto piyasalarındaki değer birikiminin “dünyanın gördüğü en hızlı ve en büyük” olacağını söylüyor. Şöyle diyor anlalist:

Petrolden daha büyük. İnternetten daha büyük. Bu çok, çok farklı bir şey. Bu oldukça fenomen. Mesele şu ki, makro temizlendiğinde… herkes başlayacak. Ve herkesin bu alana zaten VC yatırdığını unutmayın… Yani son 18 ayda giren 60 milyar dolarlık VC parası, kriptodaki döngünün hızı nedeniyle, bir sürü ürün göreceğiz ve Önümüzdeki altı ila 12 ay içinde yeni değişiklikler ve yenilikler gelecek ve tüm anlatıyı katlanarak yeniden ileriye taşıyacağız.

Kaynak


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Usta analist tarih verdi: Kripto ve Web3 300 kat artacak
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.