1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriChainlink Haberleri
  3. Ünlü analistten %60 ralli yapacak altcoin

Ünlü analistten %60 ralli yapacak altcoin

Ünlü analistten %60 ralli yapacak altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçen sene Bitcoin (BTC) boğa piyasasının sona ermesini doğru bir şekilde tahmin eden bir analist, şimdi de bir Ethereum (ETH) tabanlı altcoin için önemli ölçüde ralli tahmininde bulunuyor. Tarihini de açıklıyor.


Ünlü analistin, Ethereum tabanlı altcoin için %60 ralli beklentisi ve tarihi

Kripto para sektöründe Pentoshi takma adıyla bilinen analist, Twitter’deki 640,900 takipçisi ile merkezsiz oracle Chainlink (LINK) ile ilgili son analizini paylaşıyor. Analiste göre yüksek zamanlı grafiklerde en iyi görünüme sahip coinlerden biri.

İlgili – Coinbase CEO’dan önemli Bitcoin tahmini ve “yeni altın” açıklaması

Kripto analist aynı zamanda Chainlink staking konusuna da dikkat çekiyor. LINK stakingin Aralık ayında başlaması planlanıyor. Bu gelişme de LINK fiyatı için katalizör olacak. Analist Pentoshi’ye göre onun bu yükselişte hedefi 12.45 dolar. Şöyle diyor:

“İnsanlar şimdilik bu konuda seslerini çıkarmıyor. Ancak üç ya da dört hafta sonra bu durum değişecek. İşte, dört ya da beş hafta sonra hedef seçilebilecek seviye (12.45 dolara işaret ediyor).”

Ünlü analistin, Ethereum tabanlı altcoin için %60 ralli beklentisi ve tarihiKaynak: Pentoshi / Twitter

Şu an Chainlink fiyatu 7.77 dolardan işlem görüyor. Analist Pentoshi’nin belirttiği hedefe ralli ise LINK fiyatının yüzde 60’dan fazla yükselmesi anlamına gelecek.

İlgili – Ethereum fiyatının 1,600 doların altında bulduğu kritik destek: Güncel ETH teknik analizi

Altcoinler yükselişe hazır

Pentoshi aynı zamanda Bitcoin ve Ethereum hariç tutulan toplam piyasa değerini de yakından izliyor. Bu endeks, altcoin piyasasının değerini izliyor. Pentoshi’ye göre burada kısa vadeli dip oluştu.

Bu dipten sonra analist altcoin endeksinin mevcut 387 milyar dolar seviyesinden 456 milyar dolara ralli yapmasını bekliyor. Bu da altcoinlere büyümek için yeterli bir alan sağlayacak demek.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: