1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analiste göre ralli yapabilecek Dogecoin ve 3 altcoin

Ünlü analiste göre ralli yapabilecek Dogecoin ve 3 altcoin

Ünlü analiste göre ralli yapabilecek Dogecoin ve 3 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, traderlerin Shiba Inu (SHIB) yükselişinden gözleri kamaşarak  Dogecoin (DOGE) ve 3 altcoindeki fırsatı görmediğini söylüyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analiste göre ralli yapabilecek Dogecoin ve 3 altcoin

Kripto para topluluğunun “Smart Contracter” takma adıyla bildiği ünlü analist, Twitter’de 220.200 takipçisi ile bazı önemli altcoinlerle ilgili gelişmeleri paylaştı.

Analiste göre, piyasa değerine göre en büyük dokuzuncu kripto para olan Dogecoin (DOGE), özellikle Bitcoin (BTC) paritesi karşısında güçlü olduğunu gösteriyor.

Analist Smart Contracter’in paylaştığı DOGE/BTC paritesi 3 gün grafiğine göre, Dogecoin burada 2022 yılında ters baş ve omuzlar formasyonu oluşturdu. Analist, DOGE fiyatının şimdi burada kilit bir trend çizgisinin üzerine sıçrama yaptığını söylüyor. Ayrıca bu gelişmelere rağmen kimsenin DOGE’daki bu fırsatı fark etmediğini ifade ediyor.

Ünlü analiste göre ralli yapabilecek Dogecoin ve 3 altcoin

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Dogecoin şu an 0,0000397 BTC’den yani 0,086687 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Analiz şirketinden Bitcoin ve altcoin rallisi beklentisi: Sebebini de açıklıyor

Analist daha sonra sosyal medya platformlarının gizlilik özelliğini geliştirmek için olan kullanım tokeni Mask Network (MASK) fiyatına bakıyor. Smart Contracter, bu altcoinin bir sonraki boğa dalgasına hazırlandığını söylüyor.

Teknik analizlerinde daha çok Elliott Dalga teorisini kullanan analistin paylaştığı grafiğe göre, MASK fiyatı mevcut seviyesinden yüzde 50 ralli yapabilir.

Ünlü analiste göre ralli yapabilecek Dogecoin ve 3 altcoin

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Mask Network şu an 4,56 dolardan işlem görüyor.

Sırada Curve DAO (CRV) var. Merkezsiz finans borsası Curve Finance’in kullanım tokeni. Smart Contracter, bu altcoinin hem dolar hem de Bitcoin karşısında yeniden birikim üçgeni oluşturduğunu söylüyor. Bu da genelde ufukta bir yükselişin olduğunun sinyali.

İlgili – Curve Dao (CRV) token nedir, Geleceği nasıl? Güncel CRV token haber gündem ve gelişmeler

CRV şu an 1,12 dolardan işlem görüyor.

Son olarak analist, blockchain endeksleme protokolü The Graph (GRT) fiyatına dikkat çekiyor. Analiste göre bu coin düzeltme aşamasını bitirerek yeniden yükselişe geçebilir. Ona göre burada yüzde 20’lik bir gerileme A-B-C formasyonuna benziyor. Ardından ise daha fazla yükselme potansiyeli gösteriyor.

İlgili – The Graph (GRT) fiyatında %175 yükselişin sebebi: Değeri 1 milyar doları geçti

The Graph şu an 0,185 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.