1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. The Graph (GRT) fiyatında %175 yükselişin sebebi: Değeri 1 milyar doları geçti

The Graph (GRT) fiyatında %175 yükselişin sebebi: Değeri 1 milyar doları geçti

The Graph (GRT) fiyatında %175 yükselişin sebebi: Değeri 1 milyar doları geçti
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum tabanlı altcoin The Graph (GRT) fiyatı bir haftadan kısa bir süre içinde yüzde 175 ralli yaparak piyasa değeri olarak 1 milyar dolar eşiğini geçti. The Graph neden yükseldi? GRT coin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


%175 yükselişle 1 milyar dolar değerini aşan The Graph (GRT) fiyatında neler oluyor?

Ethereum tabanlı altcoin The Graph (GRT), son bir haftada hızlı bir ralli yaptı. GRT fiyatı yüzde 175 yükselirken, piyasa değeri de 1 milyar dolar seviyesini geçti.

Blockchain endeks protokolü The Graph (GRT) fiyatı, 1 Şubat’tan sonra keskin bir yükseliş kaydetti. GRT fiyatı 0,08 dolar seviyesinden 0,239 dolar seviyesine kadar inanılmaz bir ralli yaptı. Şimdi ise bir miktar gerileme ile 0,177 dolar seviyesine geldi.

The Graph GRT / USD 4 saat grafiği Kaynak: TradingView

The Graph (GRT) – USD 4 saat grafiği Kaynak: TradingView

İlgili – The Graph (GRT) coin nedir? Nasıl alınır, geleceği var mı?

Kripto para piyasası analiz şirketi Messari, The Graph fiyatında artışın sebebinin bu protokolün temelleri ile ilgili önemli bir gelişme olduğunu söylüyor. Messari’ye göre, GRT’nin arama ücretlerinden veya kullanıma göre kesilen ücretlerden elde ettiği gelir, son zamanlarda hızla arttı. Bu da aynı zamanda The Graph protokolü ve GRT tokende artan oranda benimsenme ve kullanılmaya işaret ediyor.

Messari şöyle diyor:

“Bireysel endekslemeler için arama ücretleri genel olarak değişmezken, toplam GRT arama ücreti gelirleri yüzde 66 oranında arttı. Ayrıca yıllık bazda geçen yıla göre yüzde 6.200 oranında bir artış var. GRT gelirleri 2022’in dördüncü çeyreğinde yüzde 6.228 yükseldi.”

Messari aynı zamanda The Graph’in ağdaki geliştirmelere devam etmesini bekliyor. Böylece daha fazla alt graph ya da veri işleyen API ekleyecek. Bu da Web3 sektörü için daha hızlı inovasyonlar anlamına geliyor.

İlgili – Türkiye’de Bitcoin’den daha çok alınıp satılan 3 altcoin

Tüm bu gelişmeler ve gelecek geliştirme çalışması beklentileri The Graph (GRT) fiyatına pozitif yansıdı. Böylece GRT token fiyatı yüzde 175 ralli yaptı ve piyasa değeri ile 1 milyar dolarlık kripto paralar arasına katıldı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: