Ünlü analist kripto para portföyünü açıkladı! Hangi altcoinler var?

Bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında yakından takip edilen Youtube kanalı Coin Bureau’dan Guy, kripto para portföyünü açıkladı. Detaylar ve altcoinlere ilişkin teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist kripto para portföyünü açıkladı! Hangi altcoinler var?

Kripto para piyasasında yaşanan ayı sezonu yatırımcıları piyasadan uzaklaştırdı. Piyasanın toplam değeri 1 trilyon doların altına gerilerken merkez bankalarından gelen faiz artırma kararları kripto para piyasalarını olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Dünya genelinde yaşanan enflasyonist dönem riskli varlıklara olan ilgiyi azalttı. Volatil yapısıyla en fazla etki de kripto para piyasalarında görüldü.

Ancak bu dönemi bir birikim dönemi olarak değerlendiren yatırımcılarda bulunuyor. Yotube’da en fazla takip edilen kripto analiz kanallarından biri olan Coin Bureau’nun analisti Guy, yeni bir yayında kripto para portföyünü açıkladı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Analiste göre, BTC ve ETH, belirsizlik zamanlarında kripto piyasalarının tutunması gereken ana direkler.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

“Altcoinlerden elde edilen kârların çoğu BTC ve ETH’ye aktarıldı. Bu iki kripto paradaki pozisyonlarım, iki ana nedenden dolayı tüm portföyümün neredeyse %70’ini oluşturuyor. İlk olarak, Bitcoin ve Ethereum’un öngörülebilir gelecekte kripto pazarının iki ana direği olmaya devam edeceğine kesinlikle inanıyorum. BTC, kripto para birimi olarak kalmaya devam edecek ve dijital altın olarak statüsü yalnızca katılaşacak. Ethereum, sayısız proje ve protokol için birincil katman-1 platformu ve temel katman olmaya devam edecek.”


Guy, Bitcoin ve Ethereum’a yoğun bir şekilde yatırım yapmasına rağmen, geleceğin çok zincirli olduğuna inandığı için portföyünü çeşitlendirdiğini belirtiyor. Guy, üç ETH rakibi olan Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Cosmos’a (ATOM) da yatırım yaptığını ve portföyüne eklediğini belirtiyor.

İlgili: Solana (SOL) nedir, geleceği nasıl?

“Geleceğin çok zincirli olduğuna inanıyorum. Evet, Ethereum hala en büyük olacak, ancak bu, diğer akıllı sözleşme platformlarının kriptonun geleceğinde rol oynamayacağı anlamına gelmiyor. Sonuç olarak, Solana’nın SOL’u, Polkadot’un DOT’u ve Cosmo’nun ATOM’u sonraki en büyük üç pozisyonum ve birlikte portföyümün neredeyse %14’ünü oluşturuyorlar.”

Analistin portföyünün en büyük kısmını oluşturan kripto paralar olan Bitcoin ve Ethereum yazım anında Coinmarketcap verilerine göre sırasıyla 20,000 dolar ve 1,125 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) günlük fiyat hareketleri

Ünlü analist kripto para portföyünü açıkladı! Hangi altcoinler var?

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist kripto para portföyünü açıkladı! Hangi altcoinler var?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.