1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist kripto para portföyünü açıkladı! Hangi altcoinler var?

Ünlü analist kripto para portföyünü açıkladı! Hangi altcoinler var?

Ünlü analist kripto para portföyünü açıkladı! Hangi altcoinler var?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yakından takip edilen Youtube kanalı Coin Bureau’dan Guy, kripto para portföyünü açıkladı. Detaylar ve altcoinlere ilişkin teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist kripto para portföyünü açıkladı! Hangi altcoinler var?

Kripto para piyasasında yaşanan ayı sezonu yatırımcıları piyasadan uzaklaştırdı. Piyasanın toplam değeri 1 trilyon doların altına gerilerken merkez bankalarından gelen faiz artırma kararları kripto para piyasalarını olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Dünya genelinde yaşanan enflasyonist dönem riskli varlıklara olan ilgiyi azalttı. Volatil yapısıyla en fazla etki de kripto para piyasalarında görüldü.

Ancak bu dönemi bir birikim dönemi olarak değerlendiren yatırımcılarda bulunuyor. Yotube’da en fazla takip edilen kripto analiz kanallarından biri olan Coin Bureau’nun analisti Guy, yeni bir yayında kripto para portföyünü açıkladı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Analiste göre, BTC ve ETH, belirsizlik zamanlarında kripto piyasalarının tutunması gereken ana direkler.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

“Altcoinlerden elde edilen kârların çoğu BTC ve ETH’ye aktarıldı. Bu iki kripto paradaki pozisyonlarım, iki ana nedenden dolayı tüm portföyümün neredeyse %70’ini oluşturuyor. İlk olarak, Bitcoin ve Ethereum’un öngörülebilir gelecekte kripto pazarının iki ana direği olmaya devam edeceğine kesinlikle inanıyorum. BTC, kripto para birimi olarak kalmaya devam edecek ve dijital altın olarak statüsü yalnızca katılaşacak. Ethereum, sayısız proje ve protokol için birincil katman-1 platformu ve temel katman olmaya devam edecek.”

Guy, Bitcoin ve Ethereum’a yoğun bir şekilde yatırım yapmasına rağmen, geleceğin çok zincirli olduğuna inandığı için portföyünü çeşitlendirdiğini belirtiyor. Guy, üç ETH rakibi olan Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Cosmos’a (ATOM) da yatırım yaptığını ve portföyüne eklediğini belirtiyor.

İlgili: Solana (SOL) nedir, geleceği nasıl?

“Geleceğin çok zincirli olduğuna inanıyorum. Evet, Ethereum hala en büyük olacak, ancak bu, diğer akıllı sözleşme platformlarının kriptonun geleceğinde rol oynamayacağı anlamına gelmiyor. Sonuç olarak, Solana’nın SOL’u, Polkadot’un DOT’u ve Cosmo’nun ATOM’u sonraki en büyük üç pozisyonum ve birlikte portföyümün neredeyse %14’ünü oluşturuyorlar.”

Analistin portföyünün en büyük kısmını oluşturan kripto paralar olan Bitcoin ve Ethereum yazım anında Coinmarketcap verilerine göre sırasıyla 20,000 dolar ve 1,125 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) günlük fiyat hareketleri

Ünlü analist kripto para portföyünü açıkladı! Hangi altcoinler var?

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: