1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analist bu altcoinlerde yeni rekorlar bekliyor!

Ünlü analist bu altcoinlerde yeni rekorlar bekliyor!

Ünlü analist bu altcoinlerde yeni rekorlar bekliyor!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Twitter takipçilerine yeni en yüksek seviyeleri kaydetmesini bekleiği altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist bu altcoinlerde yeni rekorlar bekliyor!

Kripto piyasası kasım ayının ikinci haftasına oldukça hızlı başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydederken Ethereum, Bitcoin’i yalnız bırakmadı. Ether’de yeni rekor kırarken altcoin piyasası da oldukça hareketli. Kripto piyasasının toplam değeri de 3 trilyon dolara yaklaşarak yeni bir rekor denemesi yapıyor.

Ünlü analist Scott Melker, Twitter’da bulunan 629 bin takipçisine yükselişe geçerek yeni en yüksek değerleri kaydedecek altcoinleri açıkladı. Melker’in listesindeki altcoinlere birlikte göz atalım

Ünlü analistin listesindeki ilk kripto akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX), Melker, dün 94 dolar ile yeni bir ATH gören AVAX’ın 80 dolara kadar geri çekilebileceğini ancak buradan 100 doların üzerine bir ralli başlatacağını değerlendiriyor. AVAX yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 88 dolardan işlem görüyor.

avax

“AVAX için Yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi gelebilir. Ancak öncesinde 80 dolarlık desteğe dikkat edilmeli.”

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Analist Binance’e de (BNB) dikkat çekiyor. Ünlü analiste göre BNB 700 dolarlık bir fiyata doğru koşu başlatabilir çünkü geçmişte aşağıdaki grafikte görüldüğü üzere aynı döngüyü gerçekleştirdi. BNB anlık olarak 640 dolardan işlem görüyor.

altcoin Ünlü analist bu altcoinlerde yeni rekorlar bekliyor!

İlgili: BNB fiyat tahmini

Melker’in listesindeki bir diğer kripto para da direnç olan 50 doları desteğe dönüştürdükten sonra 60 doların üzerinde yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselmeye hazır olduğunu söylediği Polkadot (DOT). Analist, DOT’un bunu test yeniden test ettiğini ifade ediyor. DOT, yazım anında 51 dolardan işlem görüyor.

 

Ünlü analist son olarak Audius (AIUDO) ve metaverse projesi Star Atlas’ı da (ATLAS) yakından takip ettiğini ve bu kripto paralarında yükselişe hazır olduğunu ifade ediyor.  Özellikle ATLAS’ın 0,17 dolarlık direnci kırması durumunda 0,24 doların üzerine çıkacağını değerlendiriyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: