1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. BNB Coin Fiyat Tahmini: BNB yeni ATH’ye mi hazırlanıyor?

BNB Coin Fiyat Tahmini: BNB yeni ATH’ye mi hazırlanıyor?

BNB Coin Fiyat Tahmini: BNB yeni ATH’ye mi hazırlanıyor?
0
profitfarmers_koinmedya

Piyasaya sürüldüğü günden bu yana her yıl yeni bir ATH’ye imza atan BNB Coin’in 2020 ATH’si için önünde sadece 3 günü kaldı! 2020-2025 BNB fiyat tahminleri


Her yıla yeni ATH!

 

Kripto para sektörü oldukça muğlak bir sektördür. Ancak bu muğlaklıklar arasında bazı açık noktalar yakalanılabilir. İşte BNB’de bu açık noktalardan biridir. Çünkü diğer kripto para değerlendirmelerinde az sayıda haber ve de teknik analizlere bakılırken, BNB değerlendirmelerinde kendini her daim yenileyen ve ileri adım atan Binance Borsası’nda yaşanan gelişmelere de bakılabilir. Çünkü BNB, Binance Borsası’nın yerel para birimidir ve bir bakıma BNB, Binance Borsası’nın aynasıdır.

İlgili haber: Binance Kullanım Rehberi: Binance.com nasıl kullanılır, avantajları nelerdir?

Binance’de yaşanan olumlu gelimeler BNB Con üzerine çoğunlukla sirayet etmektedir. Bir başka deyişle Binance’de yaşanan hacim artışları BNB Coin üzerinde yükselişe neden olabilmektedir. Örnek vermek gerekirse bir ay önce Bitmex yöneticileri hakkında çıkan olumsuz haberler, yatırımcıların bir kısmının Bitmex’ten Binance’ye kaymasına neden olmuş ve bu da bir ay önce 23 dolardan el değiştiren BNB’nin 29 dolara kadar yükselmesinin önünü açmıştır. Her ne kadar geçtiğimiz bir ay içerisinde Bitcoin ve diğer altcoinlerde de kayda değer yükselişler görülse de hiç şüphesiz en büyük artışlardan biri BNB’de gerçekleşmiştir. An itibariyle BNB 35 dolardan el değiştirmektedir.

BNB’de yaşanan bu artış, yatırımcılara, ‘Acaba piyasaya sürüldüğü yıldan beri her sene yeni bir ATH’ye imza atan BNB Coin’de, 2020 ATH’si mi geliyor?’ sorusunu sordurmuştur.

Çünkü ICO döneminde 1 ETH’e karşılık 2,700 BNB ya da 1 BTC’ye karşılık 20,000 BNB olarak takas edilen Binance Coin, 2018 ATH’sini 21 dolarda, 2019 ATH’sini de 37 dolarda gerçekleştirmiştir.

bnb coin fiyat tahmini BNB Coin Fiyat Tahmini: BNB yeni ATH'ye mi hazırlanıyor?

GOV Capital gibi profesyonel anlamda fiyat analizi yapan bazı şirketler, BNB’nin 2020 yılını 50 dolar üstü ATH yaparak kapatacağını düşünüyor. Dahası şirket, BNB için 5 yıllık fiyat tahminini 245 dolara kadar çıkartıyor.

BNB Coin 2020 fiyat tahmini nedir?

Gov Capital 2020 yılı sonunda BNB Coin’in Ethereum 2.0 akımından da etkilenerek 50 dolara çıkacağına inanıyor.


BNB Coin 2021 fiyat tahmini nedir?

Gov Capital’in 2021 yılı BNB fiyat tahmini 63 dolar.


BNB Coin 2022 fiyat tahmini nedir?

Gov Capital 2022’de Binance Coin’in 100 doları görebileceğini iddia ediyor.


BNB Coin 2023 fiyat tahmini nedir?

Gov Capital’in 2023 yılı BNB tahmini 146 dolar.


BNB Coin 2024 fiyat tahmini nedir?

Gov Capital’in 2024 yılı BNB tahmini 194 dolar.


BNB Coin 2025 fiyat tahmini nedir?

Gov Capital 2025 yılında BNB’nin 245 dolara kadar yükselebileceğini ileri sürüyor.


BNB coin geleceği nasıl? BNB iyi bir yatırım mı?

Günlük al-sattan uzak duruyor ve genel olarak kripto paralarınızı hold ediyorsanız, Binance Borsası’na paralel olarak yükselen BNB coin sizler için iyi bir yatırım aracı olabilir.

Canlı Binance Coin grafiği – BNB Dolar ve Türk Lirası