1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist bu altcoinde %200 yükseliş öngörüyor!

Ünlü analist bu altcoinde %200 yükseliş öngörüyor!

Ünlü analist bu altcoinde %200 yükseliş öngörüyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Youtube’da yayın yapan kripto kanalı InvestAnswers’de yapılan soru cevap yayınında iki altcoin için yeni tahminler açıklandı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist bu altcoinde %200 yükseliş öngörüyor!

Youtube’da yayın yapan kripto kanalı InvestAnswers’de yapılan yeni bir soru cevap oturumunda Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) için yeni tahminler açıklandı. Birçok yatırımcı tarafından takip edilen kanalın 389,000 abonesi bulunuyor.

Ünlü analist, Solana’ya ilişkin çılgın bir tahminde bulundu ve kripto paranın önümüzdeki altı ay içerisinde 400-450 dolar seviyesine çıkacağını öngördü. Solana, 2021 yılında yatırımcıların yüzünü güldüren bir tercih oldu. Ethereum’un en ciddi rakibi olan SOL, 2021 yılında %8,730 değer kazanarak kripto para piyasasının en değerli 5’inci varlığı haline geldi. Yazının kaleme alındığı anlarda ise Coinmarketcap verilerine göre son 24 saatte %1,26 artış gösterdi ve 170,46 dolardan işlem görüyor.

Solana yıllık grafik

altcoin Ünlü analist bu altcoinde %200 yükseliş öngörüyor!

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

Kripto para 6 Kasım 2021’de 260 dolara yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. O tarihten bu yana değerinden %34 kaybeden kripto paranın teknik verileri 2022’de yükselişin devam edeceğini gösteriyor.

Analist, tahminini daha ileriye götürerek piyasasının yükselmesi durumunda Solana’nın 700 dolarlık seviyeleri görebileceğini dile getirdi.

“400 dolar veya 450 dolar göreceğimizden oldukça eminim. Piyasa çılgına dönerse, 700 dolara kadar çıkabilir. Önümüzdeki iki çeyrekte Solana’dan büyük hareketler bekliyorum.”

Ünlü analist, altcoinlerin lideri olan Ethereum için de yatırımcılara bir dizi tavsiyelerde bulundu. Ethereum’un 3,500 doların altına inmesi durumununda bunun müthiş bir alım fırsatı olduğuna dikkat çekti. 2022 yılında Ethereum 2.0’a geçilmesiyle birlikte varlığın daha deflasyonist bir hale geleceğini ve değerinin artacağını belirtti.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Ethereum, yazım anında 3,818 dolardan işlem görüyor. ETH, 2021 yılında getiri olarak Solana’nın çok gerisinde kaldı. Kripto para yıl başından sonuna %400 değer kazandı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum yıllık grafik

altcoin Ünlü analist bu altcoinde %200 yükseliş öngörüyor!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: