okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-2.25%
Bitcoin
67.872,23 USDT
eth
ETH
-1.63%
Ethereum
3.830,67 USDT
bch
BCH
-5.07%
Bitcoin Cash
464,82 USDT
xrp
XRP
-1.31%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.9%
Litecoin
82,77 USDT
bnb
BNB
-0.71%
Binance Coin
599,57 USDT
sol
SOL
-1.51%
Solana
167,58 USDT
avax
AVAX
-3.27%
Avalanche
37,01 USDT
ada
ADA
-2.21%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.36%
Poladot
7,38 USDT
doge
DOGE
-3.49%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

Twitter’de kripto para ticareti dönemi başlıyor

Twtitter Bitcoin tip
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Sosyal medya devi Twitter’in kullanıcıları artık kripto para ve diğer varlıklarla ticaret yapabilecek. Bu işlemler eToro ile ortaklık ile sunulacak. İşte, olayın ayrıntıları.


Twitter’de kripto para ticareti dönemi başlıyor

Aylar süren beklemeden sonra Twitter kullanıcıları artık kripto para ve hisse senetleri gibi diğer varlıklarla ticaret yapmaya başlayabilecek. Bu işlemler ise eToro ile yapılan yeni ortaklık üzerinde mümkün olacak. Sosyal yatırım devi eToro, Twitter kullanıcılarına gerçek zamanlı hisse senetleri, kripto para ve diğer varlıkların fiyat bilgilerini sunacak.

Yatırım yapmak isteyen kullanıcılar ise eToro platformuna yönlendirilecek. Bu yeni hizmete ise “$Cashtags” ismi verildi.

İlgili – Shiba Inu ekosistemi yükselişte: BONK fiyatında önemli sıçrama

Twitter’in “$Cashtags” hizmeti ne zaman başlıyor?

CNBC’nin sağladığı ve eToro’nun da Twitter üzerinden doğruladığı bilgilere göre, Twitter üzerinden “$Cashtags” hizmeti 13 Nisan 2023 tarihinde başlıyor.

etoro borsası ripple

Twitter kısa süre önce de bir kripto para konusunda sinyal vermişti. Twitter bir süreliğine logosunu değiştirerek kripto para Dogecoin’in (DOGE) logosunun koymuştu. Tabii ardında bu değişiklik geri alındı.

İlgili – Bitcoin fiyatı için 30.000 dolar bölgesindeki kritik seviyeler

“$Cashtags” hizmeti, Twitter’in sahibi Elon Musk’ın platforma finansal hizmetleri entegre etme planı çerçevesinde gerçekleşiyor. Böylece “süper bir uygulama” yapma planını gerçekleştirmek için adımlar atıyor. Twitter daha önce de yetkililere başvurarak finansal hizmetler için ilgili izinler almak istediğini bildirmişti. Söz konusu izinlerin ne zaman ve nasıl verileceğimi ise bekleyip göreceğiz.

Elon Musk, Twitter’i 44 milyar dolara satın almıştı. Ünlü girişimci, Twitter’in bir ödeme platformu olarak hizmet vermesini de istediğini söylemişti. Böylece PayPal ve Apple Pay gibi şirketlere rakip olacak.

İlgili – Yükseliş trendini koruyan Ethereum fiyatının ana hedefi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.