1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu ekosistemi yükselişte: BONK fiyatında önemli sıçrama

Shiba Inu ekosistemi yükselişte: BONK fiyatında önemli sıçrama

Shiba Inu ekosistemi yükselişte: BONK fiyatında önemli sıçrama
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Meme coin Shiba Inu ekosistemi yavaş ama istikrarlı bir yükseliş kaydediyor. Şimdi de SHIB bağlantılı BONK tokende önemli bir fiyat yükseliş dikkat çekiyor. İşte, ayrıntılar.


Shiba Inu ekosistemi yükselişte: BONK fiyatında önemli sıçrama

Shiba Inu ekosisteminin bir parçası olan Bonk (BONK) tokenin fiyatı kısa süre önce yüzde 6,2’lik bir yükseliş kaydetti. Bu yükseliş ise projede kilitli toplan varlıkların (TVL) değerinde yaşanan artıştan sonra yaşandı. TVL değerindeki artış ise Shiba Inu ekosisteminde genel bir toparlanmanın işareti olabilir.

TVL değerindeki artış aynı zamanda gelecek SHIB fiyatında da etkili olabilir. Buradaki pozitif gelişmeler fiyatın gelecekte daha fazla yükselmesine yol açabilir. Bu arada BONK grafiğindeki teknik indikatörlerde 50 günlük hareketli ortalamada (MA) yaşanan kırılma ve artan işlem hacmi de bu öngörüleri destekleyen türden.

İlgili – Shiba Inu, 111 milyon token yaktı: İşte, SHIB fiyatına etkisi

Shiba Inu ekosistemi yükselişte: BONK fiyatında önemli sıçrama

Kaynak: DeFiLIama

Shiba Inu ekosistemi son birkaç haftada zorluklarla karşı karşıya. Bundan dolayı SHIB bağlantılı bazı tokenler piyasa değerinin çok altında işlem görüyor. Ancak kısa süre önce yaşanan BONK yükselişi, ekosisteminin geri dönmeye hazır olduğunu gösteriyor olabilir. Ayrıca TVL değerindeki artış da pozitif bir işaret. Çünkü, TVL değerindeki artış, yatırımcıların bu platforma olan artan orandaki ilgisini gösteriyor.

BONK fiyatındaki yükselişte etkili olan başka bir önemli faktör ise 50 günlük hareketli ortalama çizgisinin kırılması olabilir. Bu teknik indikatör, genelde trendin yön değiştirmesinin bir işareti olarak görülüyor. Buna ek olarak artan işlem hacmi de bu coine olan ilginin başka bir pozitif sinyali. Bu da fiyatın önümüzdeki günler ve haftalarda daha fazla değer kazanabileceği anlamına geliyor.

İlgili – Balinalar fiyatı yükselen bu coinden bir saat içinde 35 milyar aldı

Kaynak

Etiketler: