1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Balinalar fiyatı yükselen bu coinden bir saat içinde 35 milyar aldı

Balinalar fiyatı yükselen bu coinden bir saat içinde 35 milyar aldı

Balinalar fiyatı yükselen bu coinden bir saat içinde 35 milyar aldı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Balinalar son bir saat içinde bir kripto paradan milyarlarca coin alımı ve transferi ile dikkat çekti. Piyasa değerine göre büyük coinlerden olan bu kripto para ile ilgili yaşananların ayrıntılarına bakalım.


Balinalar fiyatı yükselen bu coinden bir saat içinde 35 milyar aldı

Etherscan’ın sağladığı verilere göre, son bir saat içinde bir kaç önemli Shiba Inu (SHIB) transferi gerçekleşti. Bu transferlerde 35 milyar SHIB coin hareket etti. Balina olarak adlandırılan büyük yatırımcılar milyarlarca SHIB alıyor.

Bu işlemlerin ikisinde her birinde 10,38 milyar meme coin Shiba Inu hareket etti. Bu işlemlerin biri Coinbase’den çekilen parayı gösteriyor.

İlgili – Borsalarda bu kripto para neredeyse tükendi

Üçüncü transferde ise 11 milyar Shiba Inu hareket etti. Sonuncu balina ise 2,1 milyar SHIB taşıdı. Bu işlemler de Coinbase’den olan para çıkışlarını gösteriyor. Balinaların kripto para borsalarından para çekmesi yaptıkları alımlara ve coinlerini bir süre tutacakları yerel taşımalarını gösteriyor.

Balinalar fiyatı yükselen bu coinden bir saat içinde 35 milyar aldı

İşlemlerin ayrıntıları Kaynak: Etherscan

SHIB fiyatı ise yaşadığı düşüşten sonra son 24 saatte toparlanmaya çalışıyor. Shiba Inu fiyatı dün yüzde 3,7 düşmüştü. Bugün ise bu düşüşten kaynaklanan kayıplarını gidermeye çalışıyor. En popüler ikinci meme coin şimdiye kadar yüzde 1,57 oranında yükselebildi. SHIB şu an yeniden 0,00001091 dolardan işlem görüyor. En son geçen hafta bu seviyede işlem görmüştü.

İlgili – Flare tokeni listeleyen Coinbase’den XRP adımı da gelir mi?

Bu arada Shibarium ise bugün sabah yeni bir eşiğe ulaştı. Shibarium test net Puppynet’te toplam işlem sayısı 2,2 milyona ulaştı. Bu bilgileri SHIB topluluğunun önemli bir ismi olan Lucie Sasnikova sağladı. Ayrıca ağa bağlanan cüzdan sayısı da 365.282’ye ulaştı.

Kaynak

Etiketler: