BTC : 82544 ₺ ETH : 2957 ₺ XRP : 1.92 ₺ LTC : 372 ₺ USDT : 7.558 ₺ XLM : 0.6087 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. TROY, cross-chain işlemlerini optimize etmek için NULS ile ortak oldu

TROY, cross-chain işlemlerini optimize etmek için NULS ile ortak oldu

TROY, cross-chain işlemlerini optimize etmek için NULS ile ortak oldu
0

TROY cross-chain işlemlerini optimize etmek için NULS ile işbirliği yapma yolunu seçti. Bu işbirliği ile kripto para işlemlerinin karşılaştığı sorunların çözülmesi amaçlanıyor.


TROY, cross-chain işlemlerini optimize etmek için NULS ile ortak oldu

Kripto ticareti ve varlık yönetimi konusunda uzmanlaşmış birinci sınıf bir broker olan TROY, bugün NULS ile stratejik ortaklık kurduğunu duyurdu. NULS, mikro çekirdek ve fonksiyonel modüllerden oluşan modüler bir blockchain altyapısı.

NULS aynı zamanda TROY tarafından başlatılan “Küresel Ekolojik Topluluk Programı”nın dokuzuncu üyesi. Bu program, kripto varlıkların işlem engellerini kırmak ve sorunsuz, entegre bir kripto varlık ticareti ekosistemi oluşturmak için tasarlandı. Bu ortaklık sonucunda TroyTrade, NULS ağının konsensüs düğümleri arasına katılacak.

Troy ağından türetilen TROY, NULS ile merkezsiz işlem ve ödeme protokol katmanlarında çok chainli mekanizma ve cross chain konsensüs uygulamasına yönelik Ar-Ge kaynaklarını ayırmada çok yakından çalışacak.

koinmedya_brave

İlgili – FTX borsasından yeni özellik – Çin merkezli 8 kriptoya tek sepetten işlem

Halka açık katmanların optimizasyonu

TROY, bu ortaklık üzerinden NULS’un gelişmiş cross-chain (zincirler arası) birlikte çalışabilirlik teknolojisini benimseyebilecek. Bu da Troy ağına hızlı ve güvenli bir merkezsiz borsa protokolü kurma imkanı sağlayacak. TROY ise NULS’a gelecek vaat eden uygulama altyapısı sağlayacak. Bunlar arasında işlem platformları ve ödeme ağları da var.

Troy Network’ün tüm sistem yapısının mimarisi dört katmandan oluşuyor. Bunlar şu şekilde: halka açık chain protokol katmanı, off-chain ticaret katmanı, ödeme ağı katmanı ve uygulama katmanı. Kullanıcıların işlem deneyimini iyileştirmek için Troy ağı NULS ile yakından çalışacak. Bununla da işlem sürecini optimize etmek için Troy Network üzerindeki halka açık chain katmanını destekleyen en etkili cross chain teknolojisini entegre etmek hedefleniyor.

İlgili – Bitcoin yan zincirleri altcoinleri yok edebilir mi?

NULS, geliştiriciler için hızlı iş çözümleri sunan açık kaynaklı, kurumsal düzeyde uyarlanabilir bir blockchain platformu. NULS, mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler (chain) arası birlikte çalışabilirlik ve anlık zincir oluşturma özelliklerine sahip.

Kaynak

Etiketler: